Amazon kargom gelmedi

Merhaba arkadaşlar, geçen hafta cuma Amazon'dan sipariş ettiğim kitabın teslimat tarihi bugün olarak gözüküyordu. Öyle de oldu ve kargom dağıtıma çıktı ancak evde olmadığım için kargoyu teslim alamadım ancak gelen mesajda kargomun teslim edildiği yazıyordu, bende umursamadım herhalde karşı komşu teslim almıştır diye düşündüm. Eve gittiğimde karşı komşuya sordum ancak kargoyu teslim almadıklarını söylediler. Şimdi ne yapmam lazım, Amazon bu konuda yardımcı olur mu?

Kargo şirketi ile görüşmelisiniz. Teslim alındı tarafında kimin ismi yazıyor? Eğer bir isim yoksa dağıtımı sağlayan kargonun şubesi ile iletişime geçiniz.

Kime teslim edilmiş olarak gözüküyor?

Olurlar. Canlı destek üzerinden yaz kargo firmasıyla ile görüşür Amazon. Olmadı paranı iade ederler, fiyatı arttıysa da aynı fiyattan alabilmen için hediye çeki tanımlarlar.

Kargo şirketi ile görüşmelisiniz. Teslim alındı tarafında kimin ismi yazıyor? Eğer bir isim yoksa dağıtımı sağlayan kargonun şubesi ile iletişime geçiniz.

Teslim edildiyse "imzalayan" olarak Amazon'da siparişlerim kısmında gözükür.
Var mı herhangi bir isim?

Amazon müşteri hizmetlerine başvurun, mağdur olmazsınız.

Aynı olay benim başıma da gelmişti müşteri hizmetleri sorunu 1 dakikada çözdü.

Kusura bakmayın 1 saat ban yedim, teslim edilen kişi olarak ben gözüküyorum. Müşteriye bizzat teslim edildi diyor.

Geri
Yukarı