Ali Express Kargosu nerede olabilir?

TunaDalgin

Decapat
Daha fazla  
Ali Express'den almış olduğum kargo ülkeye yakın zamanda ulaştı fakat kargom galiba takipsizmiş, hangi kargo şirketinde olduğunu bile bilmiyorum. Yüksek ihtimalle PTT'de ama nerede? PTT'ye gittim adıma bekleyen kargo yok dediler. O zaman nerede olabilir bu kargo?

Dosya Ekleri

• IMG_20220316_011208.jpg
    IMG_20220316_011208.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 39
Detaylar kısmına tıklayıp ekran görüntüsü paylaşır mısın?

Tabii ki, buyur kardeşim.

Ali Express'den almış olduğum kargo ülkeye yakın zamanda ulaştı fakat kargom galiba takipsizmiş, hangi kargo şirketinde olduğunu bile bilmiyorum. Yüksek ihtimalle PTT'de ama nerede? PTT'ye gittim adıma bekleyen kargo yok dediler. O zaman nerede olabilir bu kargo?

Kargo takibi mümkün değil ama kodu buraya bırakıyorum LP00499340373895

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-03-16-01-22-12-732_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2022-03-16-01-22-12-732_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 26
Kargo bugün dağıtıma çıkmış, almamışsınız. Ya bir kez daha dağıtıma çıkar ya da 3 gün şubede bekleyip iade edilir.
Bugün ayın 14'ü değil ki? Bende kontrol ettim fakat hiçbir kargo firmasında bu takip koduyla ilgili bir girdi bulamadı sistem. Siz nerden buldunuz şubeyi?

Kargo bugün dağıtıma çıkmış, almamışsınız. Ya bir kez daha dağıtıma çıkar ya da 3 gün şubede bekleyip iade edilir.

PTT şubeye gittim adınıza bekleyen kargo yok dediler.
PTT şubeye gittim adınıza bekleyen kargo yok dediler.

Ama hangi kargo ile geldiğinden de emin değilim, takipli değil ya. Ayrıca oturduğum yer şehrin biraz çıkışında olduğu için buraya dağıtıma gelmiyor kargo firmaları, benim gidip almam gerekiyor.

Geri
Yukarı