Ali Palabıyık Galatasaray-Alanyaspor Maçını Nasıl Yönetti?

Makaleler
10
Yer
Konya, Selçuklu
Daha fazla  
Herkes kendi takımını kenarda bıraksın ve mantık ile hareket etsin. Maçı izledim tamamen ve adamın verdiği ilk kırmızı kart tamamen rezalet. Hiçbir şekilde kırmızı kartlık bir şey yok yahu. Verdiği pozisyonlar iki tarafa da saçma. VAR nerede ve ne işe yarıyor? Tekrardan sormamız gerek sanırsam. Siz ne düşünüyorsunuz maç hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk yarı galatasayar çok bastırdı fakat sonra bişeyler oldu mutfağa gittim 2 sarı yediler sanırım. 2. yarı alanyaspor çok bastırdı. Galatasayarlı bir arkadaşıma gıcıklığına az üstüne gittim şike falan dedi.

İlk yarı galatasayar çok bastırdı fakat sonra bişeyler oldu mutfağa gittim 2 sarı yediler sanırım. 2. yarı alanyaspor çok bastırdı. Galatasayarlı bir arkadaşıma gıcıklığına az üstüne gittim şike falan dedi.

Sanırsam tam izlemediniz de yani özellikle o ilk kırmızı kart neydi ya? Ayrıca Alanya'nın da açık açık bir penaltısı verilmedi. Çok net bir şekilde katletti hakem bu maçı.

Sanırsam tam izlemediniz de yani özellikle o ilk kırmızı kart neydi ya? Ayrıca Alanya'nın da açık açık bir penaltısı verilmedi. Çok net bir şekilde katletti hakem bu maçı.
Hocam 2. yarı izleme şansı buldum izleyemedim tam. 2. yarınında 20dk sı falan izledim geri kalanını arkadaşlarımdan dinledim. Sizce hakem Alanyaspora mı kötülük yaptı Galatasayara mı?

Hocam 2. yarı izleme şansı buldum izleyemedim tam. 2. yarınında 20dk sı falan izledim geri kalanını arkadaşlarımdan dinledim. Sizce hakem Alanyaspora mı kötülük yaptı Galatasayara mı?

Alanya'ya yalnızca bir penaltı vermedi ancak Boey'e kırmızı vermesi zaten direkt maçı katletmek demek. Okan Buruk'un da suçu var saçma sapan değişiklikler yaptı. Kendisini severiz ama bu takımın yükünü kaldıramıyor.

Sadece ofsayt cizgisi ve Alanyaspor'lu futbolcunun ayagina bakin.

1666553251768.png

Baska bir soz soylemeye gerek yok bence. VAR merkezinden o cizgi cizilmese daha iyiydi.

Sadece ofsayt cizgisi ve Alanyaspor'lu futbolcunun ayagina bakin.

Eki Görüntüle 1552132

Baska bir soz soylemeye gerek yok bence. VAR merkezinden o cizgi cizilmese daha iyiydi.

Hangi pozisyon bu? Kim için hata yapılmıştı? Onu hatırlamıyorum bile sinirden son dakikalarda kafamı yastığa vuruyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı