Galatasaray-Trabzonspor maçındaki hakem maçı nasıl yönetti?

Gözlerini açıp pozisyonu izlersen top Sacha Boey'in ayağından sekip eline geliyor. Yani vücuttan geliyor merak etme penaltı olsa yemezlerdi.
Ben de ondan bahsediyorum.

Ayrıca Muslera topu yarım metre dışardan çıkarıyor.

On bire yazılacak 5 adam eksikken, rezil hakem yönetimi varken iyi sonuç.
Taha'nın performansı çok memnun etti, yolu açık olsun. Çok şey bekliyorduk zaten kendisinden ama ilk maçtan bu kadar sağlam performans beklemiyordum yalan olmasın.

Hakem yorumlamak saçma bence, ben Galatasaraylıyım sen Trabzonlusun bizim hakemi objektif savunmamız imkansız.
Haklısın hocam.

Son düzenleme:
Trabzonspor’lu olarak Yunus 2. sarı karttan atılmalıydı bence. Hakem oyunu çok soğuttu, verilmeyecek faulu verdi, verilecek faulu vermedi. Maçı katletti denecek kadar da değildi ama bu akşam hakem kötüydü.

Trabzonspor’lu olarak Yunus 2. sarı karttan atılmalıydı bence. Hakem oyunu çok soğuttu, verilmeyecek faulu verdi, verilecek faulu vermedi. Maçı katletti denecek kadar da değildi ama bu akşam hakem kötüydü.
Ben senin gibi düşünmüyorum Yunus konusunda. Ama her iki tarafa da kötü yönetti. Her harekete de faul çalmazsın. Tamam bazıları faul ama o kadar çok faul çaldı ki. Adam kendi kendine düşüyor ona da faul çalıyor. Maç izlemiyorum da faul videoları izliyorum sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı