Alıcı adı soyadında takma ismim yazıyor

GremoryRias

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS B550M-A ( WI-FI ) AMD RYZEN 5 4650G KINGSTON HYPERX 8 GB 3200MHZ
Meslek
Öğrenci
Merhaba samm marketten ilk defa ürün alacaktım, Google hesabım ile kaydoldum ardından Arduino R4 Wi-Fi aldım. Fatura bilgileri kısmıma e*** ş*** yazmama rağmen Aras Kargo'ya lewis losa şeklinde girilmiş 🤣 neden böyle yazdıklarını anlamış değilim, acaba kargocu gelince lewis losa sen misin diye soracak mı 😄 bu arada kargoyu ben teslim alabilir miyim çünkü benim ismim alıcı adı soyadı kısmında yazmıyor.

1695060561022.png

Merhaba samm marketten ilk defa ürün alacaktım, Google hesabım ile kaydoldum ardından Arduino R4 Wi-Fi aldım. Fatura bilgileri kısmıma e*** ş*** yazmama rağmen Aras Kargo'ya lewis losa şeklinde girilmiş 🤣 neden böyle yazdıklarını anlamış değilim, acaba kargocu gelince lewis losa sen misin diye soracak mı 😄 bu arada kargoyu ben teslim alabilir miyim çünkü benim ismim alıcı adı soyadı kısmında yazmıyor.

Eki Görüntüle 1948678

Benim de geç zaten SMS ile gelen kodu soruyolar isim sormuyolar diye hatırlıyorum.

Benim de geç zaten SMS ile gelen kodu soruyolar isim sormuyolar diye hatırlıyorum.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Samm marketin bu kadar dikkatsizce davranmasını beklemiyordum açıkçası fatura bilgilerindeki adı soyadı kullanabilirlerdi ama otomasyon var ise onu bilemem.

Eki Görüntüle 1948678

Bende 2 3 sene önce bir yere Google hesabımla kaydolup hemen sipariş geçmiştim herifler Burak oyunda yazmışlar isim soyisime 😁

Geri
Yukarı