Alıcı Ürünün Arızalı Olduğunu Söylüyor

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
Donanım arşivi kampanyasından Logitech klavye almıştım. 100₺ fark ile Sahibinden’den ürünü geri sattım. Alıcı ürünün sol alt ctrl tuşunun çalışmadığını söylüyor. Kendisine ürünü 0 ürün olarak gönderdiğim için şüphelerim var. Ürünü bozuk bir ürünle değiştirip iade etmesinden korkuyorum. Parasına da gerçekten ihtiyacım var. Ne yapmalıyım?

Sahibinden param güvende falan ile mi sattınız yoksa havale sonrası kargo mu?

Param güvende ile sattım evet.

O zaman sıkıntı hocam, geri gönderebilir. Vavien arkadaşın dediği gibi yapmasını söyleyin ya da Logitech desteğe mail atsın, eğer aksini yapıp iade olarak yollarsa yapacak bir şey yok.

İlk olarak pazartesi günü Penta ile görüşeceğini akabinde haber vereceğini söyledi.
Penta ile görüşürse uğraşır. Daha doğrusu tamir yoluna gidilir.

Logitech globale göre Türkiye'de servisleri yok. Servis işini yapan resmi bir yer de yok. Penta muhtemelen Logitech Türkiye çalışanları ile resmi olmayan bir anlaşma yaptı.

Penta ile görüşürse uğraşır. Daha doğrusu tamir yoluna gidilir.

Logitech globale göre Türkiye'de servisleri yok. Servis işini yapan resmi bir yer de yok. Penta muhtemelen Logitech Türkiye çalışanları ile resmi olmayan bir anlaşma yaptı.
Logitech Global TR Layout ürün göndermiyor hocam

Logitech Global TR Layout ürün göndermiyor hocam.
Üretmesini biliyorlar. Kaldı ki 2 tane her türlü zorluğu çıkartan tuşun fiziksel olarak bulunması mı dert?
Logitech muhtemelen Türkçe tuşların saklanmasını kabul eder. Anlayışlı firma.

Garantisi geçmiş ürün için ulaştığımda söylenen o şekildeydi. Penta düzgün hizmet veren bir firma değil maalesef.

Geri
Yukarı