Çözüldü Alien Isolation bölüm geçiş ekranında takılma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kerem Bayer

Hectopat
Daha fazla  
@MF @Recep Baltaş Arkadaşlar , günlerdir bu sorunu yaşıyorum hali hazırda sorduğum kişiler oldu forumda ve yardım edenler ama ne yaptıysam bu sorun gitmiyor. Oyun orijinal. Hatta bilgisayar dertlerinden kurtulsun diye windows 8.1 kurdum temiz temiz ona yükledim ama gene o bölüm geçiş ekranında donup kalıyor resmen. Lütfen biriniz gerçek çözümünü eğer varsa artık söyleyin lütfen. Yoksa oyunu iade etmek istiyorum çünkü sorunlu diye.
Sistemim
Anakart : asus m4n68t-m v2
İşlemci : AMD Athlon II X2 250 3.00 GHZ
Bellek : 2X4 GB Kingston kvr1333d3n9/4g
Ekran Kartı : Zotac Nvidia Geforce GT 630 4 GB 128-Bit DX.11
İşletim sistemi : Windows 8.1 PRO 64-Bit

Donup kalıyor, oyun kapanmıyor mu?
Hayır kapanmıyor. Ekran donuyor diye görev yöneticisini açıp görevi sonlandır diyerek masaüstüne dönebiliyorum. Ekran kartı sürücüm güncel. Steam üzerinden oyunun önbelleğini doğruladım dün akşam bir sıkıntı vermedi orada da. V-sync açık da denedim kapalı da denedim gene aynı hatta en düşük ayarlarda her şey kapalı denedim yine yaptı. Türkçe karakterden kastınız nedir?

Hayır kapanmıyor. Ekran donuyor diye görev yöneticisini açıp görevi sonlandır diyerek masaüstüne dönebiliyorum. Ekran kartı sürücüm güncel. Steam üzerinden oyunun önbelleğini doğruladım dün akşam bir sıkıntı vermedi orada da. V-sync açık da denedim kapalı da denedim gene aynı hatta en düşük ayarlarda her şey kapalı denedim yine yaptı. Türkçe karakterden kastınız nedir?
@Recep Baltaş @MF Aynı işlemleri şimdi tekrar denedim türkçe karakter araştırması da yaptım fakat hala bölüm geçişinde ekran donuyor. Ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum.

Hocam yok mu hala bana yardımcı olacak bir kişi?

Hocam yok mu hala bana yardımcı olacak bir kişi?
@THE_MILLER

@Recep Baltaş @MF Arkadaşlar sorunu sonunda kendim çözdüm. Kesin çözümü bu mu bilmiyorum ama nvidia nın son gelen 344.48 game ready driverı silip bir önceki ekran kartı driverını yükledim ve sorun geçti. Eğer benim gibi bu sorunu yaşayanlar varsa bu yöntemi deneyebilirler. Ayrıca konu çözüldüğüne göre kilitleyebilirsiniz. İyi forumlar herkese. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı