Alien isolation "reaktöre geri dön" bölüm yüklenmiyor

hsynbrgz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Alien İsolation oyununda "reaktöre geri dön" bölümü geç yükleniyor (ortalama 5 dk) ama bu seferde yüklenen bölümdeki olması gereken android'ler ve görevler gelmiyor yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümünü buldum konu geç açılmış ama ilerde bu sorunla karşılaşanlar olacağını düşündüğüm için çözümü anlatmak istedim oyunu bende oynadım aynı sorunu bende yaşadım neredeyse oyunu silecektim steam.com' un sitesinde cevabı buldum reaktöre giden bölümdeki sorun ekran çözünürlüğü ile alakalı bir durum donanımdan kaynaklanıyor yapmanız gereken oyun başlamadan önce çözünürlüğü 800x600 yapmalısınız sonra oyunu başlatabilirsiniz geç açılma problemi ortadan kalkacaktır hem görevler gelecek ve androidlerde görev yerlerinde olacaklar reaktör bölümünü geçtikten sonrada çözünürlüğü eski haline getirebilirsiniz bu kadar.

ahmetserkans isimli kullanıcıya katılıyorum aynı sorunu bende yaşar iken tavsiyesine uydum ve bölümü geçe bildim. Ekran kartı o zamanlar GTX Force 630 du.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı