Alienware 15 Batarya ve Performans sorunu

Daha fazla  
Alienware 15 isimli Notebook'a sahibim ve bazı sorunlarım var.

Öncelikle bir kaç gün önce batarya dolmamaya başladı fişe takıyordum ve "Prize takılı, şarj olmuyor" Yazısını görüyordum.

Herhalde dahili ekran kartım olan GTX 980M Çalışmadığı için CS:GO'da bile 150+ FPS alırken 20FPS Almaya başladım ve ne yaparsam yapayım çözemedim, en son bataryanın bağlantısı kesip tamamen prizden kullanmayı denedim ve maalesef bir fark göremedim.

Açılışta aşağıdaki hatayı veriyor. Adaptörü değiştirmeye kalksam 300TL civarı fiyatları görüyorum ama genel kullanımda PC sorunsuz çalışıyor, adaptörü değiştirmeye kalksam ülkemizde bulanan bir ürün değil ve galiba bu yüzden aşırı pahalı..

Her türlü önerinize açığım aklıma gelen her şeyi denedim.

23.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten sistem uyarmış seni, performansı düşüreceğim haberin olsun diye. Donanımsal bir problem olduğunu düşünüyorum ben, adaptörün değişmesi gerekebilir. Umarım problem adaptördedir, eğer bilgisayarda bir problem varsa çok daha pahalıya patlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı