ALIENWARE Nasıl ?

drokber

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba , Alienware marka Laptop alacağım. Özellikleri şu şekilde :

• NVIDIA GeForce GTX 970M 3 GB GDDR5
  • 6th Generation Intel Core i7 6700HQ (2.60 GHz)
  • 8 GB DDR4 Memory 1 TB HDD
  • 17.3" Full HD 1920 x 1080
  • 16.93" x 11.49" x 0.94" 3.7 kg

Bunlara ek olarak 500 gb SSD ve ram taktıracağım. Şimdi sorularım şöyle bilgisayar çok ağır neredeyse 4 kg. Kullananlar sorun yaşıyorlar mı? Gerçekten ağır mı? Alienware'ın bir üstünlüğü mevcut mu? Diğer markalardan ayıran bir özelliği? Tavsiye eder misiniz? Yaklaşık 4 milyara alacağım. Cevaplarınız için teşekkürler.

Amazon'dan alıyorsan gümrük vergisinden dolayı aldığın paranın çok daha fazlası fiyata patlayabilir. Alienware Türkiye'ye satım yapmıyor.

Amazon'dan alıyorsan gümrük vergisinden dolayı aldığın paranın çok daha fazlası fiyata patlayabilir. Alienware Türkiye'ye satım yapmıyor.

Hocam Amazon'dan almayacagım kardesım getırecek. Onun dışında Alienware Turkıye garantısı var degıl mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Amazon'dan almayacagım kardesım getırecek. Onun dışında Alienware Turkıye garantısı var degıl mı?
Türkiye garantisi olduğunu zannetmiyorum çünkü Türkiye'ye satış yapmıyor.

4 Kilo nedir ya, tak sırtına kasayı gez :p 4 milyara tabi ki al :D Varsa biz de alalım :)
Hocam amerika'dan getirtireceğim ama gerçekten çok ağırmış . 3.7 kg. yani çok agır degıl ama macbooklar 500 gramken bu 4 kg :D Bunun sebebi malzemeleri çok kaliteli.

Türkiye garantisi olduğunu zannetmiyorum çünkü Türkiye'ye satış yapmıyor.

Yapıyor olması gerekli sonuç olarak Dell'in ürünü.

Hocam amerika'dan getirtireceğim ama gerçekten çok ağırmış . 3.7 kg. yani çok agır degıl ama macbooklar 500 gramken bu 4 kg :D Bunun sebebi malzemeleri çok kaliteli.

Yapıyor olması gerekli sonuç olarak Dell'in ürünü.
O zaman olabilir dostum bir bilgim yok.

Yanlış bilgilendirme
Hocam kasası falan plastik degıl bir metal çeşidi tam hatırlamıyorum. Ayrıca sogutma sistemleri falan normal laptoplardan daha buyuk.
Alienware'lerin Türkiye'de garantisi yok. Çünkü distribütörü yok. Doğal olarak yetkili servisleri de yok. Alienware ile Dell ayrı iki firma sanırım şu an. Detaylı araştırırsanız iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı