Alienware 17 R5 alınır mı?

Umut GÖRGÜN

Centipat
Screenshot_20200703-015356_Chrome.jpg

Bu bilgisayari bir arkadastan alacagim 2. El 4.500 TL istiyor ve ben mimarim. İşimi gorur mu? Bos zamanlarimda da GTA, BF 1, BF5 falan oynamak istiyorum. Sizce mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Ben R3 15 modelini kullaniyorum.

Bilgisayarin klavye tuslari cok dandik, zamanla sökülmeye basliyor hepsi. Onun haricinde alinmaz denecek sekilde bir sorun yasamadim. Yalniz tuslarin sökülmesi bile benim icin alinmaz demeye yetiyor.

Özellik olarak gayet işini görebilir ama batarya durumunu filan öğrenmen senin için daha iyi.
Bu arada hiç yükseltilme yapılmadıysa Ram ve Depolama yetmez.

Alienware, Dell´in en üst seviye laptop serisidir. Cihazın özellikleri de çok iyi, alınabilir. Ancak ikinci el dediğiniz için pil durumunu, disk durumunu, işlemcinin sıcaklık değerlerini ve genel olarak fiziksel durumunu iyice incelemenizi öneririm.

Arkadaşını ne kadar tanıyorsun? Örneğin benim kullandığım bir bilgisayarı benim arkadaşım hiç düşünmeden alır. Ben bilgisayarın bütün bakımlarını zamanında yaparım ve temiz kullanırım. Bilgisayarın durumuyla ilgili her ayrıntıyı gizlemeden açıklarım. Şahsen almanı kesinlikle önermiyorum.

Geri
Yukarı