Alienware 24.5" AW2521H alınır mı?

Yok hocam ne kusuru. Vallahi ben bilgisayarı normal kullanırken default modda kullanıyorum. CS oynarken ise G-Sync e-sports kodunu açıyorum. NVIDIA Denetim Masası'ndan ise dijital vibrance ayarını fulluyorum öyle oynuyorum. Hocam ASUS ROG gibi modellerde Crosshair ayarı var. Bu monitörde yok mu yoksa ben mi görmedim?

Hocam bende sizdekinin 240'lık versiyonuna geçtim. Bunda G-Sync modunu nereden açabilirim bir de rica etsem ayarlar menüsünün sizdeki halini buraya atabilir misiniz resmini çekip aynımı merak ediyorum.Şimdiden teşekkürler.

Hocam bende sizdekinin 240'lik versiyonuna geçtim. Bunda G-Sync modülü nereden açabilirim bir de rica etsem ayarlar menüsünün sizdeki halini buraya atabilir misiniz resmini çekip aynımı merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam monitörünüz hayırlı olsun, şu an fotoğraf atamam. Monitörün arkasındaki tuşlardan ayar yapıyorum ben. Ayar menüsünü açtığınızda standart yazıyor onun üstüne tıklayıp G-Sync e-sports moduna tıklayın. Akşama doğru fotoğraf atayım bakın.

Hocam konunuzu gordum suan 240hz olanla 360 hz olan aynı fiyat. Yarın gidip 360 Hz olanını alıcam.3060 ti ekran kartım var. ryzen 5 5600x bir korkumvar şimdi her oyundan +200fps almıyoruz bu sebeple problem yaşarmıyım 360hz monitörde. G-sync bizi burda kurtarırmı ?
Kusura bakma hocam konuyuda hortlattım.

Hocam konunuzu gordum şu an 240Hz olanla 360 Hz olan aynı fiyat. Yarın gidip 360 Hz olanını alacağım. 3060 Ti ekran kartım var. Ryzen 5 5600X bir korkumvar şimdi her oyundan +200FPS almıyoruz bu sebeple problem yaşar mıyım 360Hz monitörde. G-Sync bizi burada kurtarır mı?
Kusura bakma hocam konuyuda hortlattım.

Rekabetçi oyunlar için üretiliyor böyle modeller. Gidip de 360Hz GTA 5 oynayacak halimiz yok. Ben 3700X ile kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Öneririm monitörü.

Selam,

Bende 2021 yazında aldım 7bin TL'ye itopya dan aldım, 3 hafta sonra dolar 8TL bandını geçince 14bin TL olarak gördüm fiyatını, tabi stoklarla daalakalı, eridikçe fiyat artıyor...

Genel olarak memnunum, çok param olsa iki tane daha alır, 3'lü G-SYNC neymiş ona bakardım.

Benim alma sebebim, bende ki 980 Ti ekran kartında G-SYNC neymiş görebilmek(mining yüzünden yeni GPU'ya yükseltmeyi düşünemiyorum bile.) Ayrıca, 1440P'ye sürüklenip, 980 Ti'nin yetersizliğinden şikayet etmemek ve 3 ekranlı masada ortaya sağ soldakinden daha büyük monitor koymamak için bunu seçtim.

G-Sync güzel kesinlikle, 40-60 framerate arası çok faydalı oluyor,

Gsyc compatible monitor ile karşılaştırdım ve, G-Sync Compatible'lar da da akıcılık konusunda iyi, bundaki panel, renkleri ve tazeleme açısından daha iyi görünmekte (kıyasladığım G-Sync compatible a göre.)

Onun dışında, Monitor'ü alacaklara tavsiye, VESA Mount için vidaları sökerken dikkat etsinler, ben içine siyah vidalardan bir tanesini düşürdüm! Ya geri gönderecektim ya da, hayatımda ilk defa yapmış olacağım bir şey yapıp, aldığım bir ürünü aldığım gün garantisini uçurmuş şekilde açıp vidayı çıkartacaktım.

Vidayı bulamadım ama monitor çalışıyor :D

Neyse, monitor bütün günbaktığımız bir şey, iyi alın, yıllarca kullanın.

Geri
Yukarı