Alienware 24.5" AW2521H alınır mı?

Var, değerleri bilinmeyen bir ürün sadece 360Hz olduğu için öneriyorsun gram bilgin yoksa yorum yapmayıp binlerce liraların boşa kullanılmamasını engelleyebilirsin.
Ahahahah, haklısınız. Monitör dahisi kardeşim. Devam
Var, değerleri bilinmeyen bir ürün sadece 360Hz olduğu için öneriyorsun gram bilgin yoksa yorum yapmayıp binlerce liraların boşa kullanılmamasını engelleyebilirsin.
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN vs Dell Alienware AW2521H Side-by-Side Monitor Comparison gram bilginiz olmadığı için biraz bakmanızı öneririm güzel kardeşim. Ürünler başa baş. Bana göre renk önemli olduğu için daha iyi.

@Alperen0758 Kardeşim bari baksaydın Refletions, Black Uniformity ve Pre Calibration dışında hiç bir değeri daha önde değil özellikle zaten renk olarak Dell daha önde. Yazmış internete en üstte çıkanı atmış 😂

Screenshot_92.png

Screenshot_93.png

@Alperen0758 Kardeşim bari baksaydın Refletions ve Black Uniformity dışında hiç bir değeri daha önde değil özellikle zaten renk olarak Dell daha önde. Yazmış internete en üstte çıkanı atmış 😂

Eki Görüntüle 1004733
Eki Görüntüle 1004734
ahahahhaa monitör hakkında bilginiz vardı değil mi? Benim de bir bilgim olmadığını öne sürmüştünüz. Renklerin modül üstünde ne kadar olduğuna değil yansıma olarak bakılır. Tek düzelik olarak bakılır. Metin netliği ile bakılır. Kime ne anlatıyorsam gerçekten 😂😂😂. Şu dönemde bile böyle kalmanız içler acısı. Daha da cevap vermemem için her şey gözüktü.

ahahahhaa monitör hakkında bilginiz vardı değil mi? Benim de bir bilgim olmadığını öne sürmüştünüz. Renklerin modül üstünde ne kadar olduğuna değil yansıma olarak bakılır. Tek düzelik olarak bakılır. Metin netliği ile bakılır. Kime ne anlatıyorsam gerçekten 😂😂😂. Şu dönemde bile böyle kalmanız içler acısı. Daha da cevap vermemem için her şey gözüktü.
Yani şu an attığınız kaynağı yalanlıyorsunuz ve sitede olan değerleri geçersiz kaynak sayıp kullanılmadan bilinmez diyorsunuz. 😅

Alınır alınmasına da hocam neden bu fiyata 1080p monitör alıyorsunuz :( 4K 144Hz monitör bile alabilirsiniz bu fiyata. 1080p 240Hz dahi alabilirsiniz 2-3k₺ye. Yani 360Hz çok mu gerekli diye affınıza sığınarak sormak da istiyorum.

Hocam ben bilgisayarda zamanımın %60'ını CS oynayarak geçiriyorum almışken 1 kere alıp senelerce kullanmak istiyorum ama fiyatı çok yüksek ondan dolayı konu açtım bunun 1 düşük modeli var 240Hz o 3500 lira ikisinden birini alacağım ama çok kararsız kaldım.

Hocam fiyatı çok yüksek Türkiye'de stoklarda olan bir model değil.
İtopya'yı tercih etmenizi çok tavsiye etmem.

Alienware(namı diğer Dell Gaming) ne yahu duyulmadık bir marka burada koskoca ASUS var (!)

Hocam İtopya'dan başka bir yerde stok yok bu İtopya'dan yaptığım 3. alışveriş olacak 2 tanesinden çok memnun kaldım.
Üst düzey kaliteli bir model ama 7K verip 1080p monitöre bakmazdım. 360Hz sizin için çok önemliyse alınır. 4K 144Hz veya 2K 240Hz bence daha mantıklı.
Düzeltme: ASUS 4ms'miş fark etmedim.

Hocam Aorus ve ViewSonic hoşuma gitti ama Aorus'ta 8 Bit kullanırken 240Hz açılıyor ViewSonic'te ise 165Hz bir panel kullanılmış 240Hz altı bir monitör almak istemiyorum.
Hocam yanlış anlamayın ama neden 360Hz? Çoğu iyi oyuncu bile 240 Hz de oynarken 360 Hz gereksiz çünkü farkı göremezsiniz bile. 4K 144Hz ya da 2K 240 Hz monitör alın bence o fiyata. Ha illa alacağım diyorsanız alınır.

Hocam 240Hz monitörlerin kalitelileri 5000-5500 lira civarlarında zaten örneğin ViewSonic XG270 modeli 1500 lira daha verip 360Hz almak sizce mantıklı değil mi?

Son düzenleme:
Hocam 240Hz monitörlerin kalitelileri 5000-5500 lira civarlarında zaten örneğin ViewSonic XG270 modeli 1500 lira daha verip 360Hz almak sizce mantıklı değil mi?

Hocam aşırı derecede profesyonel oynamayacaksanız para israfından başka bir şey değil shroud bile 240Hz kullanıyor yani. Hem 2K hem de 240Hz gibi çok iyi yenilemeye sahip bu monitörü öneririm 1200TL niz cebinizde kalır hem:

Hocam aşırı derecede profesyonel oynamayacaksanız para israfından başka bir şey değil shroud bile 240Hz kullanıyor yani. Hem 2K hem de 240Hz gibi çok iyi yenilemeye sahip bu monitörü öneririm 1200TL niz cebinizde kalır hem:

Hocam bu modeli çok araştırdım, ghosting yapıyor diyenler çok var ölü piksel sorunu var diyorlar. Hem de 1000r Curved bana çok fazla gelir alışamam. Profesyonel oynama gibi bir isteğim yok CS'de 60Hz ile lem rankına kadar çıktım 60Hz artık iş görmüyor rakipler bam güm vuruyor biz sadece seyrediyoruz.

Hocam bu modeli çok araştırdım, ghosting yapıyor diyenler çok var ölü piksel sorunu var diyorlar. Hem de 1000r Curved bana çok fazla gelir alışamam.

Haklısınız hocam farklı modellere bakabilirsiniz. Uygun bir şey bulamaz iseniz 360Hz olanı alırsınız size kalmış karar.

Haklısınız hocam farklı modellere bakabilirsiniz. Uygun bir şey bulamaz iseniz 360Hz olanı alırsınız size kalmış karar.

Dell 27" AW2720HF 1ms 240Hz Full HD HDMI DP FreeSync IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da hocam aklımda bu modelde var ama bunun paneli 350cd/m2 parlaklık sunuyor. 2 bin lira fiyat farkında değer gibime geldiği için konu açtım ve cevap verdiğiniz mesajı tekrardan düzenledim okursanız mutlu olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı