Alienware 24.5" AW2521HFLA alınır mı?

Şuanki tam piyasayı bilmiyorum ama 240Hz almayın, 2K 144hz alın daha memnun olursunuz.

Not: Bunu ağırlıklı CSGO ve VALORANT oynayıp 240hz alan biri söylüyor, 144hz ile arasında çok ufak fark var, o fiyat farkına değmez kesinlikle tabi e-sporcu değilseniz.

Şuanki tam piyasayı bilmiyorum ama 240Hz almayın, 2K 144hz alın daha memnun olursunuz.

Not: Bunu ağırlıklı CSGO ve VALORANT oynayıp 240hz alan biri söylüyor, 144hz ile arasında çok ufak fark var, o fiyat farkına değmez kesinlikle tabi e-sporcu değilseniz.
Dediğiniz tarz önerebilceğiniz bir monitör var mı?

Dostum 27 benim için çok büyük. Dediğim ürünün özellikleri olsun incelemeleri olsun alanlar olsun çok beğendikleri için merak ettim sizce değmez mi alınmaya?
Alienware için o para değmez, güzel ürün fakat 8k para verilmez onun yerine 2K almanı öneririm, zamanında banada böyle diyorlardı, zaten FPS oyuncusuyum diye tınlamayıp 240Hz aldım ve pişman oldum çünkü neredeyse fark yok, dediğim gibi e-sporcu değilsen veya olmayacaksan bence alınmamalı onun yerine başka monitör bakabiliriz.(sizin attığınız monitör kötü demiyorum.)

Bende bu monitörü kullanıyorum, gayet memnunum daha üzecek birşey yaşamadık, renkleri falan çok iyi fakat gözüm daha yüksek çözünürlükler aramıyor değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı