Alienware 24.5" AW2523HF 360Hz monitörde ekranda cisimler gidip geliyor

Phaulker

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Monitörü bugün Vatan Bilgisayar'dan test edip satın aldım vatan sadece ekranda ölü pixel var mı diye test ediyor onun dışında bir şey bakmadılar. Eve geldim ve monitörü 360 Hz ve response Time'ı Extreme ayarladım bir süre oyun oynayınca ekranda bir şeyler gidip geliyordu anlamadım en başta. Sonra bu sık sık olmaya başlayınca bir sorun olduğunu anladım videoları koyacağım. Şimdi bir normal hızda bir de yavaşlatılmış hızda ayarladım ilk önce oyun içinden clip programını kullanarak denedim PC ile alakalı değil onu anladım çünkü videoyu oynattığımda bir şeyler olmuyordu. Sonradan videoda olduğu gibi telefondan çekip denedim ve böyle bir sorun ile karşılaştım ne yapacağımı bilmiyorum. Ürünü vatana götürüp değişim mi isteyeyim yoksa Dell'in müşteri hizmetleri ile mi konuşayım? Response time ile alakalı değil Fast moduna alıp denedim gene aynı problem yaşanıyor. Şu an 165 Hz'e çektim sorun yok gibi gözüküyor fakat hala tam anlamış değilim. 240Hz'e geçince gene olmaya devam ediyor 5 dakika sonra da yani şu an 120 Hz'de deniyorum ve gene arada bir oluyor yardımcı olursanız sevinirim.
Video 1
Video 2

Sorununuzun çözülmesine sevindim. Bende de Dell monitor var güç kablosunu monitöre takarken iyi oturmaz ise cızırtı sesleri geliyor. Çok kabloyu çıkarıp takmadığım için servise gönderme gereği duymadım.

Evet bende güç kablosu ile alakalı bir sorun duymuştum cızırtı sesi olabiliyormuş. Göndermeye gerek yok hocam büyük bir sorun yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı