Alienware 360Hz (AW2523HF) monitör vs Dell 280Hz (G2524h)

dogukanka55

Kilopat
Daha fazla  
Alienware 14.000TL civarında Dell 8.500TL. Genelde CS2 oynuyorum aralarında ne kadar fark olur emin olamadım fiyat olarak neredeyse iki katı ama. İkisini de mağazaya gidip inceledim neredeyse aynı gibi görünüş ve kasa olarak. Bütçem kısıtlı olduğundan biraz çok fark yoksa Dell'e yönelmeyi düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir?

Alienware 14.000TL civarında Dell 8.500TL. Genelde CS2 oynuyorum aralarında ne kadar fark olur emin olamadım fiyat olarak neredeyse iki katı ama. İkisini de mağazaya gidip inceledim neredeyse aynı gibi görünüş ve kasa olarak. Bütçem kısıtlı olduğundan biraz çok fark yoksa Dell'e yönelmeyi düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir?
Eğer e-sporcu değilsen 360 Hz'e gerek yok. Aradaki fiyat farkına bakarsak 280 Hz çok çok daha mantıklı bir tercih. İkisi de aynı marka, ikisi de çok tatlı cihazlar. En iyisi olsun dersen Tabii ki Alienware derim ama bütçe sorunun varsa G2524H biçilmiş kaftan.

Bende inceledim şimdi hocam da aralarında bir fark göremiyorum özellik bakımından. 80 Hz için üzerine 5500 kadar bir mebla koymak şahsen mantıklı değil. Yine de siz bilirsiniz ama ben Dell'den yanayım. Hem özellik hem fiyat açıından.

Eğer e-sporcu değilsen 360 Hz'e gerek yok. Aradaki fiyat farkına bakarsak 280 Hz çok çok daha mantıklı bir tercih. İkisi de aynı marka, ikisi de çok tatlı cihazlar. En iyisi olsun dersen tabii ki Alienware derim ama bütçe sorunun varsa G2524h biçilmiş kaftan.

BenQ XL2430 144Hz kullanıyorum halihazırda elom 20-25k arası yarıprof sayılır yani. Biraz fazla hırslı olduğum için soruyorum fark kaydadeğer ise almışken tam alayım isterim.

Bende inceledim şimdi hocam da aralarında bir fark göremiyorum özellik bakımından. 80 Hz için üzerine 5500 kadar bir meblağ koymak şahsen mantıklı değil. Yine de siz bilirsiniz ama ben Dell'den yanayım. Hem özellik hem fiyat açıından.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Ben de öyle düşünüyordum şu an Dell'in YouTube incelemelerine bakıyorum kronik bir problemi var mı acaba diye ama ikisinin karşılaştırmasını bulamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı