Alienware 24.5" AW2523HF 360Hz nasıldır?

heavendancer

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,
Konu başlığında belirttiğim monitörler arasınsa kaldım. FPS oyunu oynuyorum Valorant CS:GO
Hangisi daha iyidir? Bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Alienware 24.5" AW2523HF 360Hz 0.5ms 2X HDMI DP USB3.2 FreeSync Premium Fast IPS Gaming monitör​

@P R O F O U N D

Hocam Alianware monitör işinde gerçekten çok başarılı. Ama siz yine de hocamın yorumlarını bekleyin.
Asus rog strix 360 hz 1 ms arasında kaldım

Gayet güzel hocam. Sisteminiz karşılıyorsa alabilirsiniz. Kötü yorum yapan kullanıcıya rastlamadım çevremde.
Sistemin iyi de Asus rog strix 360 hz 1 ms ile arasında kaldım

Sistemin güzelse neden olmasın. Gayet güzel monitör 360hz olması yetiyor.
Asus rog strix 360hz 1 ms arasında kaldım

Gayet güzel hocam. Sisteminiz karşılıyorsa alabilirsiniz. Kötü yorum yapan kullanıcıya rastlamadım çevremde.
Asus rog strix 360 hz 1 ms ile arasında kaldım .

Hocam o zaman @P R O F O U N D hocamı bekleyin.
Tamam dır bekliyorum teşekkürler yorumujuz için

Asus rog strix 360 hz 1 ms ile arasında kaldım .

Tamam dır bekliyorum teşekkürler yorumujuz için
Alienware sipariş verdim.

Son düzenleme:
ASUS ROG Strix 360 Hz 1 ms olarak kastettiğiniz modle PG259QNR ise alınabilir ancak AW2523HF daha fiyat performans bir ürün. PG259QNR 13K altında bulunmazken AW2523HFA 9.6K'ya bulunabiliyor. Aradaki performans farkı dağlar kadar değil ancak fiyat farkı çok fazla.

ASUS ROG Strix 360 Hz 1 ms olarak kastettiğiniz modle PG259QNR ise alınabilir ancak AW2523HF daha fiyat performans bir ürün. PG259QNR 13K altında bulunmazken AW2523HFA 9.6K'ya bulunabiliyor. Aradaki performans farkı dağlar kadar değil ancak fiyat farkı çok fazla.
Bilgi için teşekkürler AW2523HF sipariş verdim deneyimlerimi buraya yazacağım
Önceki monitörüm benq 240 0.5 ms

Yeni konular

Geri
Yukarı