Alienware AW2521HF alınır mı?

ErenKocbay

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Alienware 24.5" AW2521HF modelini sipariş vereceğim yakında ama aklımda tam bir sorun kalmaması için buraya da sorma gereği duydum. Ghosting vs. gibi sorunlar olur mu? Ya da aynı bütçede farklı monitör tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz mümkünse aynı özelliklere ya da daha iyi özelliklere sahip monitörler tavsiye ederseniz sevinirim.

Öncelikle merhabalar. Alienware 24.5" AW2521HF modelini sipariş vereceğim yakında ama aklımda tam bir sorun kalmaması için buraya da sorma gereği duydum. Ghosting vs. gibi sorunlar olur mu? Ya da aynı bütçede farklı monitör tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz mümkünse aynı özelliklere ya da daha iyi özelliklere sahip monitörler tavsiye ederseniz sevinirim.

(Düzenleme) cevap yazdıktan sonra birkaç video daha baktım ve şu videoyu 3:55'den itibaren izlersen sorunun cevabını görebilirsin. Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu değerler yani görüntüler iyi değerlerde değil mi? Yani rakiplerine göre iyi bir değer de mi? Pek çok bilgim yok açıkcası.

Evet Dell'in kendi sitesinde driverlar mevcut aydınlatmayı da kontrol etmek için kutunun içinden bir adette USB kablo çıkıyor onu bağlayıp Alienware Command Center'dan kontrol edilebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı