Alienware AW2523HF nasıldır?

codfanıyım

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Alienware AW2523HF
Arkadaşlar Alienware AW2523HF 360Hz monitörünü sipariş verdim. Kullanan, deneyimleyen varsa bana anlatsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek tazeleme hızı için güzel bir tercih. Panel kalitesi güzel, 400 CD parlaklıkta. Ama bence 1080p 24 inch monitör için bu fiyatlar fazla tabii profesyonel FPS oyunları oynamıyorsanız.

Yüksek tazeleme hızı için güzel bir tercih. Panel kalitesi güzel, 400 CD parlaklıkta. Ama bence 1080p 24 inch monitör için bu fiyatlar fazla tabii profesyonel FPS oyunları oynamıyorsanız.
Benim kastettiğim monitörün arkasından gelen cızırtı sesi öyle birşey varmı

360Hz monitörü daha düşük Hz'de kullanacak halim yok ama neden 360Hz'de o ses geliyor bir de bana 360Hz'de o ses geliyor adlı konuyu atabilir misiniz?

İncelemelere bakarsanız bulursunuz hocam, mesela bu videoda 8. dakikalara bakarsanız tiz bir ses var açılırken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemelere bakarsanız bulursunuz hocam, mesela bu videoda 8. dakikalara bakarsanız tiz bir ses var açılırken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başka bir örnek varmı bundan başka

Geri
Yukarı