Alienware laptoplar nasıldır?

Ekran olarak bir şey diyemem ama bilgisayar kesinlikle güzel.

Laptoplar güzel ama gümrükte sıkıntı yaşanabiliyor sanırım. Belli bir fiyatın üzerinde yapılan alışverişlerde bir hayli gümrük vergisi çıkartıyorlar.

Laptoplar güzel ama gümrükte sıkıntı yaşanabiliyor sanırım. Belli bir fiyatın üzerinde yapılan alışverişlerde bir hayli gümrük vergisi çıkartıyorlar.
Merhaba. 1500 Euro altında herhangi bir sorun olmuyor. Üstü içinse bazı ödemeler ve işlemler gerekiyor. O konuda bir problem yok ve yorumunuz için teşekkür ederim.

Merhaba. 1500 Euro altında herhangi bir sorun olmuyor. Üstü içinse bazı ödemeler ve işlemler gerekiyor. O konuda bir problem yok ve yorumunuz için teşekkür ederim.
dostum bu vergi durumu hakkında, örneğin ben amazon com dan 1500 dolarlık bir pc seçtim ne kadar fark gelir üstüne? birde dolar veya senin gibi pound üzerinde almada vergi fark ediyor mu, biliyorsan cevaplarsan sevinirim. teşekkürler şimdiden hayırlı olsun.
edit: bu arada bence intel olanı al çünkü bu win 11 de ryzen %15 performans kaybı gibi durum var güncelleme ile düzelir belki ama yine de bence ne olursa olsun intel daha iyidir.

dostum bu vergi durumu hakkında, örneğin ben amazon com dan 1500 dolarlık bir pc seçtim ne kadar fark gelir üstüne? birde dolar veya senin gibi pound üzerinde almada vergi fark ediyor mu, biliyorsan cevaplarsan sevinirim. teşekkürler şimdiden hayırlı olsun.
Merhaba. Satıcı ve gönderici Amazon olmak üzere ürünü listelediğinizde ödeme sayfasında tüm tutarlar belirtiliyor. O şekilde göz atabilirsiniz.

O sayfada çıkan sonuçtan sonra gümrükte ya da başka bir durumda üzerine fiyat gelmiyor değil mi, ne ödersek o?
Merhaba. Evet. Ödeme sayfasında gördüğünüz ürün + kargo + vergiler dahilinde herhangi bir ekstra ödeme yapmayacaksınız. Buradaki en önemli adım aldığınız ürün 1500 euro'yu geçmemeli. Bu sınıra kargo ve vergiler dahil değil. Ürün bazında geçilmemeli.

Geri
Yukarı