AliExpress 8 kuruşa soğutucu ve kulaklık

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
2 sorum olacak. Önce ürün linklerini bırakıyorum.

Sorularım:

1- Bu nasıl oluyor? Yabancı bir satıcı olduğu yorumlardan belli. Sadece vergi mi ödeyeceğim? Evetse, güvenilir mi bu satıcılar?

2- Neler yapmam gerek bu fiyata almak için? Yapan birisi varsa detaylıca anlatabilir mi?
Ayrıca aşağıdaki bildiğimiz hava soğuyucu mu?

1 - Verginin peşin ödemeli olup olmadığını ödeme aşamasında anlarsınız. Tax yazarsa vergi vardır. Yoksa PTT ile gelir ve kapıda ödersiniz. Tax varsa Aras kargo getirir ve Takip kodu LP ile başlar.
2-Öncelikle 1. ürünü almak için kupon kardeşliğinden oyunu oynayıp 4 dolarlık kodu almalısınız yada 5.8'lik kuponu. 2. Üründe 8 Dolarlık kuponu.

2 sorum olacak. Önce ürün linklerini bırakıyorum.

Sorularım:

1- Bu nasıl oluyor? Yabancı bir satıcı olduğu yorumlardan belli. Sadece vergi mi ödeyeceğim? Evetse, güvenilir mi bu satıcılar?

2- Neler yapmam gerek bu fiyata almak için? Yapan birisi varsa detaylıca anlatabilir mi?
Ayrıca aşağıdaki bildiğimiz hava soğuyucu mu?
1- Hayır güvenilir değil çok kalitesiz şeyler ve detaylara dikkat et
2- Bu fiyata nası bi ürün bekliyorsun bilmiyorum

1. ürünü sakın almayın kulağınızda falan patlar.
2. üründe de en düşük fiyat 5 dolar. 2 dolar olan civatanın fiyatı.
Aynen 1. Ürün kötü. 10 Dolarlık kuponla Lenovo alabilirsiniz. Ben kuzenime aldım. Ödül kardeşliğinden 10 dolarlık kuponu seçip davet atıyorsunuz birine. O kodla kayıt olunca size kuponu veriyor. Talepte bulun yazıp kart bilgilerini giriyorsunuz. Sizden 1 Dolar çekicek sonra geri iade edecek.

Geri
Yukarı