Aliexpress Açık Anlaşmazlık

Takipsiz kargo hakkında PTT bilgi vermez.

Benim 3 ayda gelen kargom da olduğu için ben bekle derim, bu esnada yapman gereken, şayet teslim süresi dolmak üzere ise sipariş detaylarına girip oradan süreyi uzattırma talebinde bulunmak, istediğin süreyi girebilirsin.

O süre bitmeden önce, hala gelmediyse, mesaj atarsın gelmedi diye, iadeye ya da yeni ürün göndermeye yanaşmazsa da zaman dolmadan dispute açarsın.

Veya o süre dolmadan mesaj attığında, aynı üründen gönderebilir şayet iki taraf da OK ise ama o durumda da teslim süresini uzattırman gerekir(farklı bir gönderi bilgisi girmiyorsa şayet).
Bilgi vermekten kastım farklı bölgeler de PTT dağıtıma bile çıkartmıyor, mesela bizim burada öyle gidip isim ve adresimi vererek alıyorum

Bilgi vermekten kastım farklı bölgeler de PTT dağıtıma bile çıkartmıyor, mesela bizim burada öyle gidip isim ve adresimi vererek alıyorum
Diğer 3 kılıfta geldiği için bence bununda gelmesi gerekirdi. Siparişin ayrıntılarında 13 nisana kadar gelmesi gerekir gelmezse dispute açarak geri ödeme için başvurabilirsiniz diyor biraz daha bekleyelim bakalım ne olacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı