AliExpress Bluetooth kulaklıklar gümrük tarafından el konuldu

Laptop işlerinde yakınları vermiş olsa bile sıkıntı olabilir tarzı yazı okumuştum, büyük ihtimalle bakanlığın sitesiydi. Belki adrese de bakıyorlardır. Umarım ürünler elinize gelir hocam, geçmiş olsun :(

Belki @reddline hocamın bir fikri vardır.
Çok teşekkür ederim yardımlarınız ve güzel dilekleriniz için. Umarım gelirler.

Öyle bir şey yok. 1 ayda 20'den fazla sipariş vermişliğim var. Tanıdığım arkadaşlarım da var.
4 arkadaş Lenovo LP1S Bluetooth kulaklık aldık. Aynı gün de aldık 3'ümüzün geldi ama bir arkadaşın ki gümrükte takıldı. Ara sıra böyle saçma sapan işler yapıyor gümrük. Belki gümrüğe çağırabilirler seni.
Teşekkür ederim cevabınız için. Arkadaşım da benimle birlikte sipariş vermişti onunki 2 hafta önce eline ulaştı. Cidden değişik işler. Gümrüğe çağırırlarsa evime mektup mu geliyor yoksa arıyorlar mı ?

Teşekkür ederim cevabınız için. Arkadaşım da benimle birlikte sipariş vermişti onunki 2 hafta önce eline ulaştı. Cidden değişik işler. Gümrüğe çağırırlarsa evime mektup mu geliyor yoksa arıyorlar mı ?
Mektup geliyor ben yaşamadım ama arkadaşım yaşadı. Onunki saatti 400 TL vergi istediler almadı geri gönderdiler. Örnek :
323d2c4e-9679-4cfd-ba03-e583c54dc9b8.jpg

Mektup geliyor ben yaşamadım ama arkadaşım yaşadı. Onunki saatti 400 TL vergi istediler almadı geri gönderdiler. Örnek:
Eki Görüntüle 999179

Yani gerçekten adamına göre muamele mi yapıyorlar keyfi mi yapıyorlar anlamıyorum gerçekten. Zaten bütün kurumlarımız kokuşmuş bir zihniyette idame ettirilirken iki kuruşluk zevkimizide elimizden almaya çalışıyorlar. Şu mektup olayı gerçekten abes yerinizde olsam o sinirle mektubu kaptığım gibi gümrük bakanına koşar 'bu ne rezalet bakan efendi kendinize gelin' demek isterdim ama silivri uzak bana yürüyemem şimdi oraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı