Aliexpress Dispute Açılmıyor

KırAtlıLiberal

Hectopat
3 ay oldu hala yola çıktı diyor bende Dispute açayım dedim böyle bir şey çıktı karşıma. Ne yapmam gerek?

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünler gönderildiğinde başlayan müşteri koruma süresi var, bu süre doldu mu? Sipariş detaylarından bakarsın.
Ürün gelmediğinde bu süre dolmadan süreyi uzattırman gerek. O süre zarfında ve teslimden sonraki 15 gün boyunca dispute açılabiliyor.
Mevcut durumda dispute açamıyorsan Aliexpress yardım sayfasından Aliexpress ile yazış.

3 Ay oldu hala yola çıktı diyor bende dispute açayım dedim böyle bir şey çıktı karşıma. Ne yapmam gerek?

Eki Görüntüle 382086

Aynı sorun bende de var şu an son 7 saati kaldıgını yazıyor satıcıda cevap vermeyince dispute açayım dedim ama disputede ürünü aldınız mı sorusuna hayır deyince açılmıyor siz nasıl yaptınız acaba?

Aynı sorun bende de var şu an son 7 saati kaldıgını yazıyor satıcıda cevap vermeyince dispute açayım dedim ama disputede ürünü aldınız mı sorusuna hayır deyince açılmıyor siz nasıl yaptınız acaba?
Paramı geri iade aldım. Yanlış hatırlamıyorsam ora da ki süre bitince Aliexpress'le yazıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı