AliExpress Dispute, satıcı başka bir iade nedeni seçmeye zorluyor

Herolog

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben AliExpress'ten aldığım bir ürünü, çalışmadığının videosunu çekerek Dispute açtım. Satıcı bir şeyler denememi istedi, olmuyor dedim ve bugün şu mesajları atmış;

Okey, friend, then ı will return and refund for you,
Okey, arkadaş, o zaman senin için iade edip geri ödeme yapacağım,
Alibaba translation

Friends, follow the steps: 1. cancel the dispute first 2. re-initiate the dispute-"return product and refund" dispute, and choose "personal reasons" 3. choose "ınconsistent logistics methods" or "ı don't need it"
Arkadaşlar, adımları izleyin: 1. önce anlaşmazlığı iptal et 2. anlaşmazlığı yeniden başlatın-"ürün iade ve iade" anlaşmazlık, ve "kişisel nedenleri" seçin 3. "tutarsız lojistik yöntemleri" veya "buna ihtiyacım yok" yi seçin
Alibaba translation

Please follow the operation to re-dispute. Please contact me when you are done.
Yeniden anlaşmazlık için işlemi takip edin. Bittiğinde lütfen bana ulaşın.
Alibaba translation

Şimdi ben şöyle düşündüm; dispute açarken ürün çalışmıyor seçmiştim, satıcı da bunu iptal edip kargo sorunlarını seçmemi istiyor. Puanları falan mı düşüyor acaba, çalışmadığı için iade edersem daha mı çok puanı düşer diye bunu istiyor?

Ya da şöyle düşündüm; ben iptal edince daha dispute açamam, satıcı da beni kandırmış olur.

Arkadaşlar, ben AliExpress'ten aldığım bir ürünü, çalışmadığının videosunu çekerek dispute açtım. Satıcı bir şeyler denememi istedi, olmuyor dedim ve bugün şu mesajları atmış;

Şimdi ben şöyle düşündüm; dispute açarken ürün çalışmıyor seçmiştim, satıcı da bunu iptal edip kargo sorunlarını seçmemi istiyor. Puanları falan mı düşüyor acaba, çalışmadığı için iade edersem daha mı çok puanı düşer diye bunu istiyor?

Ya da şöyle düşündüm; ben iptal edince daha dispute açamam, satıcı da beni kandırmış olur.

Kendi bildiğinizi yapmanızı öneririm.

Geri
Yukarı