Çözüldü Aliexpress fiyat farkı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NothingGood

Hectopat
Makaleler
2
Az önce yeni rubik küpümün siparişini verdim ama bir detay dikkatimi çekti. Normalde 48.50 TL olması gerek (kupon vardı) ki öyle de oldu. Ama sipariş detaylarına girdiğimde 64 TL yazıyor. Bir sorun mu var yoksa her şey normal mi?

Çözüm
Olabilir. Peki neden satıcıyla mesajımda aynı sipariş numarası 3 defa satın alma isteği olarak gönderilmiş ? Siparişte tek bir tane gözüküyor ama çok korkuyorum. :D
Bende de ayni gözüküyor hesaba baktım tek çekim ve ilk aldığım tutar çekilmişti fakat ptt geldiğinde 8 TL gümrüğe sunuş ve vergi aldılar.
Hocam, kargo ücreti almış olabilir.

Olabilir. Peki neden satıcıyla mesajımda aynı sipariş numarası 3 defa satın alma isteği olarak gönderilmiş ? Siparişte tek bir tane gözüküyor ama çok korkuyorum. :D
Bende de ayni gözüküyor hesaba baktım tek çekim ve ilk aldığım tutar çekilmişti fakat ptt geldiğinde 8 TL gümrüğe sunuş ve vergi aldılar.

Çözüm
Hocam sorularımı yanıtladığınız için teşekkür ederim. Bu arada kargo seçeneği YW Special Line. Ortalama kaç günde getiriyorlar bilgisi olan var mı ?

Geri
Yukarı