AliExpress gönderi yerel dagıtım merkezinde ne demek?

Geç cevap özür dilerim, gönderildi diyor sanırım Türkiye'de.

Merhaba ben bir ürün sipariş etmiştim 49 gün falan oluyor neredeyse. Üründe hareket yok. En son yanwen almış Türkiye'ye getirmiş mi bilmiyorum. Para iadesi istedim reddedildi, yerel postaneye gidin dedi. Bende kimden yardım alabileceğimi bilemedim.Siparis numaram PR221443472YP siz anlıyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba ben bir ürün sipariş etmiştim 49 gün falan oluyor neredeyse. Üründe hareket yok. En son yanwen almış Türkiye'ye getirmiş mi bilmiyorum. Para iadesi istedim reddedildi, yerel postaneye gidin dedi. Bende kimden yardım alabileceğimi bilemedim.Siparis numaram PR221443472YP siz anlıyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.
İade için 90 gün geçmesi gerekiyor diye biliyorum.https://www.ship24.com/tr/tracking?p=PR221443472YP burda yazana göre dağıtıcıya çıkmış ama size ulaşmamış.İade oluyor sanırım.

İade için 90 gün geçmesi gerekiyor diye biliyorum.https://www.ship24.com/tr/tracking?p=PR221443472YP burda yazana göre dağıtıcıya çıkmış ama size ulaşmamış.İade oluyor sanırım.
Hadi ya, peki iade edilmemesi için 'ne yyapmalıyı.Eve getirmişler ama biz evde olmadığımız için götürülmüş şuan hâlâ istanbul arnavutköy'de.Geri alma şansımız fln yok mu

Kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum. Ben PTT ile görüştüm onlarda biz bir şey yapamayız satıcı ile görüşün dediler. Satıcı mesajlara bakmıyor. Yardım merkezine yazıyorum oradan da bir şey çıkmıyor ne yapacağım ya.

İade olur merak etmeyin.

LP00492959823210 Bana da yardımcı olur musun lütfen? Ulaşamıyorum ürüne, geldi diyor ama...

Havayoluna devredilmiş. Yani hala Çin'de Türkiye'ye yola çıkıyor sanırım. Bekleyin.

İade olur merak etmeyin.
Umarım ya, size güveniyorum.
İade olur merak etmeyin.
Ya bişi dicem şimdi ben birilerine sordum şey diyorlar gönderildiği yerde beklememiştir zaten direkt geri göndermişlerdir.Şimdi dispute açsam olmaz çünkü ürünü geri istiyorum bide adam kargoyu getirdik almadınız der nasıl olcak ya.
Ne ürün iadesi alabiliyorum ne para iadesi.Dispute bile açamıyorum.Siparişi kapatmışlar.Çoktan iade edilmiş.Ki daha koruma süresi bitmemişti.Sizce bunun üstüne bi bardak soğuk su mu içmeliyim.

Son düzenleme:
LP00505498044111 lütfen yardımcı olur musunuz? Teslimat yapılamadı diyor. Daha hangi kargo firmasinda olduğunu bile bilmiyorum

Geri
Yukarı