Aliexpress "gönderi, yerel gönderim şirketinde" ne demek?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 36B
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Gönderi, yerel gönderim şirketinde diyor takip numarasını PTT'ye giriyorum bu zamana kadar aldığım diğer şeyleri takip edebiliyordum ama bunu niye PTT göstermiyor?
405934

PTT;
405935

Global Caino;
405938

Çözüm
Onlarda aynı sistemden sorgulamıyor mu?
Ellerine ulastiklarinda "kargonuz geldi" seklinde aramazlar diye dusunuyorum. O yuzden dedim her gun gidip subeye kargom geldi mi seklinde kontrol edin diye. Gunden gune degil de 2-3 gunde bir gidip sorabilirsiniz. Sistemden de takip edebilirsiniz.
Buyuk ihtimalle PTT'nin uyusuk elemanlari guncellemiyodur kargonun durumunu. Bir kac gun icinde guncellerler. PTT'ye ulasmis zaten buyuk ihtimalle il veya ilcenize gonderiyolardir kargoyu.

Kargo adresini annem görmemesi için kargo şirketinin evimin yanında ki şubesine verdim gidip alacağım. İlk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum kargo gelince beni ararlar mı veya SMS atarlar mı?

Onlarda aynı sistemden sorgulamıyor mu?
Ellerine ulastiklarinda "kargonuz geldi" seklinde aramazlar diye dusunuyorum. O yuzden dedim her gun gidip subeye kargom geldi mi seklinde kontrol edin diye. Gunden gune degil de 2-3 gunde bir gidip sorabilirsiniz. Sistemden de takip edebilirsiniz.

Çözüm
Kardeşim Senin Ürün Geldimi Benimkide Aynı Senin Gibi SingoporPost? 14 Gün Oldu Benimkide
408006

408007

Arkadaşlar Benimki Ne Durumda 28 Günü Kaldi Teslim Edilrmi?
Kargo adresini annem görmemesi için kargo şirketinin evimin yanında ki şubesine verdim gidip alacağım. İlk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum kargo gelince beni ararlar mı veya SMS atarlar mı?
KANKİ SENİN ÜRÜN GELDİMİ NAPTİN NEDDİN AYNİ SORUN BENDEDE VAR ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı