AliExpress güvenilir mi?

TRQuantum

Hectopat
Daha fazla  
AliExpress güvenilir mi? Bunu sormamın asıl sebebi bilgisayarıma parçalar satın alırken sürekli en üstte AliExpress de çıkıyor ve GittiGidiyor veya Hepsiburada'da 1 tane olmayan çoğu ürün onlarda bolca var. Ben de güvenilir mi ya da ürünler çakmamı diye merak ettim. Cevaplarınızı bekliyorum.

AliExpress güvenilir mi? Bunu sormamın asıl sebebi bilgisayarıma parçalar satın alırken sürekli en üstte AliExpress de çıkıyor ve GittiGidiyor veya Hepsiburada'da 1 tane olmayan çoğu ürün onlarda bolca var. Ben de güvenilir mi ya da ürünler çakmamı diye merak ettim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Satıcıya göre değişir fakat sitede bazen ekran kartı ilanları oluyor markası yazmıyor piyasaya göre çok ucuz oluyor onlar genelde sahte oluyor fakat değerlendirmeleri iyi olan satıcılar güvenilir oluyor korkmanıza gerek yok.

Bizim ülkeye de fazla sayıda sevkiyatı var. Benim de alım işlemlerim olmuştu. Elbette de orada da sıkıntı olma ihtimali var.

Satıcılara göre değişir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı