AliExpress güvenilir midir?

Lintos

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
26
Yer
Colorado
Hiçbir yerde bulamadığım fakat AliExpress'de bulduğum bir ürün var. Daha önce AliExpress'den herhangi bir siparişim olmadı. Ürünü çok almak istiyorum fakat güvenlik konusunda da çok tereddütlüyüm. İlgili linkte görünen ürünü satın alırsam ürünün gelmeme ihtimali vs. var mıdır sizce?

KS
KS
Lintos

Lintos

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
26
Yer
Colorado
Hocam alacağınız ürün çok aşırı pahalı bir ürün değil, ürününüz gelir. Aliexpress güvenilir bir firmadır ancak ne kadar sürede gelir orası muamma :)
Yanlış görmediysem teslimat için 11 Kasım deniliyor. Tabii orada yazan 11 Kasım ne kadar doğru bilemiyorum.

Leriffic

Picopat
Yer
İstanbul
Güvenilir. Hatta bir anımı anlatayım saat almıştım ama istediğim gibi gelmemişti (saat düzgün çalışıyor) mail atmıştım dedim böyle böyle para iadesi yapıldı ve saat bende kaldı.

HeilLife

Hectopat
Güvenilir. Hatta bir anımı anlatayım saat almıştım ama istediğim gibi gelmemişti (saat düzgün çalışıyor) mail atmıştım dedim böyle böyle para iadesi yapıldı ve saat bende kaldı.
Benim tanıdığımda da aynı olay oldu, aynı şekilde para iadesi yaptılar gözük almıştı hediye ettiler

Furkan17TR

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Ben Ocak'ın 15'inde aldığım motorcu maskesi (1$) Mart ayının ortasında geldi. Kışın takarım diye (öylesine) aldığım maske ilkbaharda geldi :)

3-4 gün önce de 7 liraya 5 metre LED şerit aldım. 4 günde Çin'den çıktı. Tahmini gelişi 2 Kasım'da.

Ama 11.11 yoğunluğu olacağı için, gecikme yaşanabilir. Bir kaç sene önce bu sistemin çöküp 3 ayda gelen kargolar da olmuştu. Malezya ayağı sıkıntılıydı galiba o zaman.

Yukarı