AliExpress ilk sipariş indirimleri güvenilir mi?

zValiant

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i3-4130.
Ekran kartı: AMD Radeon RX 480 4 GB.
RAM: Kingston 8 GB DDR3 1333MHz.
Depolama: 230 GB SATA3 SSD.
Anakart: Gigabyte H81M-DS2 rev 3.0.
İşletim sistemi: Windows 11 Pro 64-bit 23H2.
Meslek
Öğrenci
Merhaba, AliExpress'de ilk sipariş indirimlerinde çok garip garip indirimler var. 15-30 TL arası dünya kadar Bluetooth kulaklık bulunuyor, Lenovo GM2 Pro kulaklık 140 TL. (Türkiye'de en ucuz 369 TL) Bunlar gibi birçok indirim var.

Sorum şu; sahte ya da yanlış ürün gelebilir mi? Gümrük vs. gibi ek ücret çıkar mı çünkü satın almada hiçbir ek ücret gözükmüyor. Ürünlerin Çin'den geldiğini biliyorum fakat yine de bu kadar ucuz olması mantıklı gelmiyor.

Eğer doğru ürün gerçekten geliyorsa 15-20 TL olan kulaklıklardan alıp eve atayım dursun kenarda.

Merhaba, AliExpress'de ilk sipariş indirimlerinde çok garip garip indirimler var. 15-30 TL arası dünya kadar Bluetooth kulaklık bulunuyor, Lenovo GM2 Pro kulaklık 140 TL. (Türkiye'de en ucuz 369 TL) Bunlar gibi birçok indirim var.

Sorum şu; sahte ya da yanlış ürün gelebilir mi? Gümrük vs. gibi ek ücret çıkar mı çünkü satın almada hiçbir ek ücret gözükmüyor. Ürünlerin Çin'den geldiğini biliyorum fakat yine de bu kadar ucuz olması mantıklı gelmiyor.

Eğer doğru ürün gerçekten geliyorsa 15-20 TL olan kulaklıklardan alıp eve atayım dursun kenarda.

Guvenilir magazadan alirsan sorun olmaz. Gecen 4.3€ 85% OFF|Lenovo GM2 Pro Bluetooth 5.3 kulaklık spor kulaklık kablosuz kulak içi oyun düşük gecikme çift modlu müzik kulaklıklar yeni| | - AliExpress bu linkten almistik sorunsuz sekilde geldi. Vergi, kargo dahil 200 kusure geliyordu sanirim. Ama zam yemis.

Ürün yorumlarını oku ve filtreleme seçeneklerinden en çok satanlar a al ve gümrük te telefon tablet gibi şeyler takılıyor muş diye duydum iyice araştır vergisi de olur ödeme ekranında görürsün vergiyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı