Farklı AliExpress hesabında ilk sipariş indirimi kullanılabilir mi?

TommyA

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus-16 - Ryzen 5 7640HS - RTX 4060 - 16GB RAM - 512 GB SSD
Merhaba, ilk sipariş indirimi bir hesapta kullanıldıysa farklı bir mail ile açılan hesapta ilk sipariş indirimi kullanılabilir mi? İki hesapta da adres, kimlik numarası gibi kısımlar aynı olunca olmuyor tarzı bir konu okumuştum ne kadar doğru?

Ben diğer hesapta her bilgiyi değiştirmeme rağmen çoklu hesaptan dolayı hesabım siparişten sonra kapatılıyordu. Kısacası, mümkün değil.
Hayır, daha geçen ay bir hafta arayla sipariş verdim aynı adres aynı tc aynı telefon ve ad ile. Kapatılmadı. Dilerse ismini farklı yapsın bir sorun olmuyordu, eskide kaldı o dediğiniz şu an denk gelmedim.

Hayır, daha geçen ay bir hafta arayla sipariş verdim aynı adres aynı tc aynı telefon ve ad ile. Kapatılmadı. Dilerse ismini farklı yapsın bir sorun olmuyordu, eskide kaldı o dediğiniz şu an denk gelmedim.
Hocam yalan mı söyleyeceğim? Daha dün denedim. Hesap kapatıldı. Adrese kadar farklı yazmıştım.

Bu AliExpress indirimi vergilerle pahalıya gelmiyor mu yine de.

Ben de ram alacaktım vergilerle birlikte tr fiyatından daha pahalıya geldi

Ben de ram alacaktım vergilerle birlikte tr fiyatından daha pahalıya geldi

Bu AliExpress indirimi vergilerle pahalıya gelmiyor mu yine de.

Ben de RAM alacaktım vergilerle birlikte TR fiyatından daha pahalıya geldi.

Ben de RAM alacaktım vergilerle birlikte TR fiyatından daha pahalıya geldi.

Hocam vergi dahil 20 TL'ye Mi Band 6 çakması buldum bir tane ona bakayım dedim. Fakat ilk sipariş indirimi hakkımın da bunun için gitmesini istemedim.

Hocam vergi dahil 20 TL'ye Mi Band 6 çakması buldum bir tane ona bakayım dedim. Fakat ilk sipariş indirimi hakkımın da bunun için gitmesini istemedim.

Hocam ben de şu an bisiklet farı bakıyorum Türkiye de 300 olan 60 TL AliExpress'te almayı düşünüyorum bakayım.
edit:116 ya buldum yine 60 lira kar aşağı yukarı

Geri
Yukarı