AliExpress kargo 13 gündür “yola çıkış ulaşım merkezine vardı” olarak görünüyor

Demek indirim sebebi ile çoğumuz bu durumu yaşıyoruz bende 23'ünde aldım hâlâ bekliyorum gümrükte bakalım ne zaman gelecek tahmini 19 diyor inşallah daha da aksamaz o kadar bekledik.

Sinir stres sebebi ya.
Çok bakmayın derim. AliExpress sipraişlerinizi aklınızdan tamamen çıkarın, bi PTT mesajına aklınıza gelsin yeterli. Benim kargo Çin'deyken 20 gün yola Çıkış Merkezinde bekledi.
1702554321338.png

Çok bakmayın derim. AliExpress sipraişlerinizi aklınızdan tamamen çıkarın, bi PTT mesajına aklınıza gelsin yeterli. Benim kargo Çin'deyken 20 gün yola Çıkış Merkezinde bekledi.
Eki Görüntüle 2052369
Benim yola çıkış ulaşım merkezine varıp ayrılması 1 gün sürmüş sizin kargo neydi ne aldınız özel değilse?

Benim yola çıkış ulaşım merkezine varıp ayrılması 1 gün sürmüş sizin kargo neydi ne aldınız özel değilse?
Hediyelik gaz lambası. Ben yanlışlıkla teslimatı onaylamıştım, sonrasında da anlaşmazlık gibi bi kaç durum oldu. Ondan dolayı da beklemiş olabilir tabi. Aralık başında da bi kol saati aldım. O 3 gün falan durdu mesela. İkisi de şu an Tūkiye'de ama gümrük işlemleri yapılmadı hâlâ.

Edit: Saatin gümrük işlemleri başladı. Bu da cidden diğer kargonun kaybolmuş olma ihtimalini düşündürdü bana...

Son düzenleme:
Hediyelik gaz lambası. Ben yanlışlıkla teslimatı onaylamıştım, sonrasında da anlaşmazlık gibi bi kaç durum oldu. Ondan dolayı da beklemiş olabilir tabi. Aralık başında da bi kol saati aldım. O 3 gün falan durdu mesela. İkisi de şu an Tūkiye'de ama gümrük işlemleri yapılmadı hâlâ.
8 aralıkta benimki gibi linehual office'e ulaşan bir kargo gümrüğe girdi ulaştı benimki hala linehual office'te sizinki linehual office'e 3 aralıkta girmiş demekki öncelik sıralaması var fiyatına göre vb.

Millet sizi bilmem ama artık ben "aman zaten gecikti sağlam gelsin yeter" kafasındayım başka bir isteğim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı