AliExpress kargo 13 gündür “yola çıkış ulaşım merkezine vardı” olarak görünüyor

8 aralıkta benimki gibi linehual office'e ulaşan bir kargo gümrüğe girdi ulaştı benimki hala linehual office'te sizinki linehual office'e 3 aralıkta girmiş demekki öncelik sıralaması var fiyatına göre vb.
Benim saat de 7 Aralıkta Linehaul girdi. Az önce gümrük işlemlerine başlamış. Gaz lambası hala bekliyor ama. Büyük ihtimalle o şekikde bi sıralama var.

3 Aralıkta Linehaul'a gelen kargomun da gümrük işlemleri başlamış. O lanetli siparişin gümrük işlemleri başladıysa herkesin siparişinin gümrük işlemleri başlar diye düşünüyorum.

Edit: Gümrük işlemleri dün başlayan arkadaşların SMS veya Aliexpress güncellemesi beklemeden PTT gönderi takibini kontrol etmesini öneririm. Şu an ben takip edebiliyorum.

Son düzenleme:
3 Aralıkta Linehaul'a gelen kargomun da gümrük işlemleri başlamış. O lanetli siparişin gümrük işlemleri başladıysa herkesin siparişinin gümrük işlemleri başlar diye düşünüyorum.

Edit: Gümrük işlemleri dün başlayan arkadaşların SMS veya AliExpress güncellemesi beklemeden PTT gönderi takibini kontrol etmesini öneririm. Şu an ben takip edebiliyorum.

Cainiao sitesindeki takip numarasını mı yazdınız PTT takip sitesine yoksa harici bir takip numarası mı verdiler?

SMS beklemedim arattım cumartesi günü PTT kargomu teslim almış iyi haber geldi. 🥹

1702730042170.png

Yeni konular

Geri
Yukarı