Aliexpress Kargo 21 Gündür Hareket Yok

Biraz daha bekleyin, elbet gözükecek. Eğer gözükmez ise ürün koruma süresi bitim süresine 3-5 gün kala ürünün gelmediğini kanıtlayarak anlaşmazsızlık açabilirsiniz.

Son düzenleme:
Sizinde kargo takibinde ürününüz için send item abroad bilgisi mi vardı ? Benim ki öyle yani 3 haftadır kargo uçakta gözüküyor. Bu kadar sadece. Gümrüğe gelip gelmediği hakkında bilgi yok. Takip numarası sonu CN ile bitiyor ve PTT'den takip ediyorum.
Benim kargo takibimde 1 ay "Ürün menşe ülkesinden yola çıktı" olarak gözüküyordu.

Dosya Ekleri

• 3753792A-7964-4F44-965E-79CE5B356C20.png
    3753792A-7964-4F44-965E-79CE5B356C20.png
    59,5 KB · Görüntüleme: 125
Global Order Tracking bu siteye sana ait olan kargo takip kodunu gir. Orada sana TR ile biten bir kod verecek.
Evet bendeki de 3 haftadır böyle duruyor. Sanırım kargo şirketi tarafından henüz uçağa verilmemiş. Satıcı ile konuştum gümrük işlemleri için bekletildiğini söylüyor. Bu durum normal mi ? 37 gün önce sipariş verdim ve anımsatıcının bitmesine 30 gün kaldı.
376333

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı