AliExpress kargo takipte 3 gündür hiçbir hareket yok

SteeLL

Decapat
Daha fazla  
AliExpress'ten ürün aldım fakat 3 gündür "sevkiyat toplu olarak teslim edilir, malların kesin kabulü onaylanır" diyor daha ne zaman gelir?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    51,5 KB · Görüntüleme: 41
Siz bir kargoyu ortalama 3 günde alıyorsunuz ya işte bu süreci, yani 1. gün kargoya verilmesi, 2. gün il şubeye gelmesi 3. gün teslimata dağıtılması gibi, 10 ile çarpın. Ürününüzün elinize ulaşma süreci aşalamalı olarak bu şekilde gelecektir.

Ürünün vergisini uygulamadan mı ödediniz?

Hayır uygulamadan ödemedim.
Siz bir kargoyu ortalama 3 günde alıyorsunuz ya işte bu süreci, yani 1. gün kargoya verilmesi, 2. gün il şubeye gelmesi 3. gün teslimata dağıtılması gibi, 10 ile çarpın. Ürününüzün elinize ulaşma süreci aşalamalı olarak bu şekilde gelecektir.

2 gün önce bir ürün daha sipariş etmiştim 14 gün içinde elime ulaştı fakat bu biraz uzun sürünce endişelendim.

Hayır uygulamadan ödemedim.

2 gün önce bir ürün daha sipariş etmiştim 14 gün içinde elime ulaştı fakat bu biraz uzun sürünce endişelendim.
Bazı ürünler daha kaliteli kargo firmaları aracılığıyla elinize ulaşır, bazıları da standart kargı ile. Ortalama bir standart kargo teslimat süresi 30-60 gün arasındadır. 80 günde de iade edilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı