Aliexpress kargo ne zaman gelir ?

2 hafta ile 1 ay arasında geliyor genelde. Satıcı ile Google Translate aracılığı ile konuşun çok ilgileniyorlar.

Tamam. Ben yarın takip edeceğim. Tüm uçakları canlı olarak izlediğimde tüm uçaklar listelendi İstanbul'a Çarşamba günü inecekleri gösteriliyor. İnşllah gelir gelmez buraya cevaplandı olarak kaydedicem.

Tamam. Ben yarın takip edeceğim. Tüm uçakları canlı olarak izlediğimde tüm uçaklar listelendi İstanbul'a Çarşamba günü inecekleri gösteriliyor. İnşllah gelir gelmez buraya cevaplandı olarak kaydedicem.
Gelir gelir merak etme adamlar 1 liralık mal için bile aşırı ilgileniyorlar. Sorun çıkmaz en kötü geç gelir.

Ben de senin gibi uçakları takip etmiştim. Simdi bu uçak inmiştir vs diye ama Aliexpress'te işler biraz farklı sanki. Gönderildi yazmadan bile elime geçen ürünler var.

Ne zaman geleceğini hiç bilemezsin. Aynı mağazadan aynı anda sipariş verilen ve aynı gün aynı yere kargo verilen iki veya daha fazla ürünlerin gelmesinde bile aralarında gün farkı olabilir. Onun için sipariş ettiğini unut ve ansızın gelmesini bekle. İlk siparişin ise merakını anlıyorum. Ama ileriki siparişlerinde artık 1 ayı hatta 2 ayı gözden çıkarıp unutuyorsun ve bir gün eve önünde sağda solda atılı bir şekilde paketinin gelmiş olmasını bekliyorsun.

Arkadaşlar ürünün bilgileri güncelledi satıcımız, Türkiye'ye varmış. Takip sistemi hata veriyordu.

Arkadaşlar şimdi bu hatayı veriyor. 5 gündür böyle sebebi nedir?
'China (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)'

Arkadaşlar ürünün bilgileri güncelledi satıcımız, Türkiye'ye varmış. Takip sistemi hata veriyordu.

Arkadaşlar şimdi bu hatayı veriyor. 5 gündür böyle sebebi nedir?
'China (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)'
Takip sistemlerine çok takılma değerli kardeşim. Takip sistemleri çok iyi değil.
20. - 30. günler arasında kargon elinde. Takip sisteminde benim uçak havadayken elime kargo ulaştı sen düşün. Biraz sabır. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı