Aliexpress Kargo Nereye Gelir?

Master Wayne

Hectopat
Daha fazla  
İzmir'de oturyorum. 02.09.2018 tarihinde Aliexpress'den bir ürün sipariş etmiştim. Takipsiz kargo ile geliyor o yüzden takip edemiyorum. Sizce evime en yakın şubeye mi gelir yoksa merkezde bir PTT şubesine mi gelir? Bir de ürünün korumasının bitmesine az kaldı cevaplarınıza göre Dispute açacağım.

Kapının önüne bırakıp haber falan vermeden, kapıyı bile çalmadan gidiyorlar kargo takipsiz olduğunda. İşte bu yüzden ne olursa olsun 1-2 dolar verip takipli almak çok önemli.

Yaklaşık 9 ay öncede sipariş vermiştim fakat hiç gelmemişti.Yarın en yakın şubeye gidip gelmiş mi diye soracağım.

Sipariş ettiğiniz ürün çok küçük boyutlarda ve fiyatı düşük bir ürün ise kaybolma riski artıyor. Bir de AliExpress’ten bir şey alırken kargosunun “Air mail” olmasına dikkat etmenizi öneririm. Hem size geliş süresi diğerlerine nazaran daha kısa hem de kargo takibi daha sağlıklı oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı