Aliexpress Kargo Takip

En son göreceğiniz şey hedef ülkeye gönderildi olur. Sonrası gözükmez.

Benim takipsiz birkaç kargom var. Güncelleme olmadı bayağıdır. Ürün kapı önüne bırakılmış olsa, oradan birisi alsa götürse bu durumda Aliexpress'den "ürün bana ulaşmadı" diyerek iade alabilir miyim?

Daha doğrusu bizim kendimizi korumamız açısından ne yapabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim takipsiz birkaç kargom var. Güncelleme olmadı bayağıdır. Ürün kapı önüne bırakılmış olsa, oradan birisi alsa götürse bu durumda Aliexpress'den "ürün bana ulaşmadı" diyerek iade alabilir miyim?

Daha doğrusu bizim kendimizi korumamız açısından ne yapabiliriz?
Vergi ve gümrük sunum ücreti alabilmek için artık kapıya bırakılmıyor fakat teslimat vaadi süresi içerisinde teslim edilmediyse, dispute işlemi başlatabilirsiniz.

Vergi ve gümrük sunum ücreti alabilmek için artık kapıya bırakılmıyor fakat teslimat vaadi süresi içerisinde teslim edilmediyse, dispute işlemi başlatabilirsiniz.

Takipsiz kargolar direkt geldiği gibi iade ediliyor. PTT şefine az önce sordum. Takipsiz kargo kesinlikle almayın. 3 tane böyle kargom vardı. Geldiği gibi iade edilmiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı