AliExpress kargosu gümrükte kaç gün durur?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar sanırım şu an ürün gümrükte fakat merak ettiğim bir şey var, güncel olarak ortlama kaç gün gümrükte bekler? Kargo Çin'den 5 günde geldi ama bazı arkadaşlar gümrükte 2 haftaya kadar bekleye bildiğini söyledi. Çok saçma 😂

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    214,7 KB · Görüntüleme: 35
Arkadaşlar sanırım şu an ürün gümrükte fakat merak ettiğim bir şey var, güncel olarak ortlama kaç gün gümrükte bekler? Kargo Çin'den 5 günde geldi ama bazı arkadaşlar gümrükte 2 haftaya kadar bekleye bildiğini söyledi. Çok saçma 😂

Hocam bende daha yenı AliExpress'den ürün aldım şu an PTT'ye verildi 2 günde gümrükten çıktı sizde de öyle olur muhtemelen.

O zaman çok iyi hocam ben siteden baktığımda semtimde gözüküyor ama ya güncellememişler ya da dediğiniz gibi 2 gün falan gümrükte kalacak.

Gümrükte 2 gün durduktan sonra PTT veya Aras Kargo'ya veriliyor PTT çok yavaş çalışıyor bu arada.

Gümrükte 2 gün durduktan sonra PTT veya Aras Kargo'ya veriliyor PTT çok yavaş çalışıyor bu arada.

Hocam en azından semtime gelsin ya kargo otoamtına bıraktırma şansım varsa bıraktırırın ya da ben gidip alırım artık onların dağıtmasını beklemem. Yine İstanbul'da olduğum için kargo imkanları daha iyi kasaba tarzı yerde yaşayan arkadaşlara Allah sabr versin.

Hocam en azından semtime gelsin ya kargo otoamtına bıraktırma şansım varsa bıraktırırın ya da ben gidip alırım artık onların dağıtmasını beklemem. Yine İstanbul'da olduğum için kargo imkanları daha iyi kasaba tarzı yerde yaşayan arkadaşlara Allah sabr versin.

Kargomata muhtemelen bırakmazlar ya şubeden alırsın ya da dağıtımla anca.

Kargomata muhtemelen bırakmazlar ya şubeden alırsın ya da dağıtımla anca.

Şube de bekletir hocam PTT ben gidip alayım 😂

Cidden güzelim ülkemde işler o kadar yavaş ilerliyor ki... Çin'den buraya 4 günde geldi fakat gümrükten benim şehrime 6 günde hala gelemedi...

Ve Çin 20 katı daha büyük bir ülke adam Allah'ın bir köyünden kargoya verdi 4 günde uçak ile buraya ulaştı ülke içi Allah bilir ne kadar sürecek. Gümrük yerine sınırda ki kaçak insanlar için bu kadar çabalasalar keşke.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı