AliExpress kargosu ne zaman Türkiye'ye gelir?

İstanbul'dayım. Normalde 1 haftada geldiğini bile gördüm. 1 haftada hiç gelişme görmeyince şaşırdım açıkçası.

Kardeşim ben de sipariş verdim, burada konu açmıştım insanlar geldi yok 1 ay gelmez, yok ben lise 1 de kart sipariş ettim, lise bitti yeni geldi diyen bile oldu, konuyu açtıktan 2 gün sonra da kargom elime ulaştı. :D yani insanlar, insanları endişelendirmeyi seviyorlar. Senin kargon en fazla 3/4 güne eline ulaşır merak etme.
Tahmini teslimat süresinde ne yazıyor?

Kardeşim ben de sipariş verdim, burada konu açmıştım insanlar geldi yok 1 ay gelmez, yok ben lise 1 de kart sipariş ettim, lise bitti yeni geldi diyen bile oldu, konuyu açtıktan 2 gün sonra da kargom elime ulaştı. :D yani insanlar, insanları endişelendirmeyi seviyorlar. Senin kargon en fazla 3/4 güne eline ulaşır merak etme.
Tahmini teslimat süresinde ne yazıyor?

8 Kasım yazıyor hocam. Zaten endişem 1 haftadır hareket etmemesi.

8 Kasım yazıyor hocam. Zaten endişem 1 haftadır hareket etmemesi.
Normalde tüm siparişlerim maks 10 günde bana ulaşıyordu Aliexpress'de. Sizde anormal bir durum var gibi.

Bilgi girişi olmamıştır büyük ihtimalle.

Arkadaşlar bu sabah baktım ülkeden ayrılmış. Carrier Note: Leaving from departure country/region. inşallah gümrükte çok beklemez.

Yeni gelişme: Leaving from departure country/regionCarrier Note: Leaving from departure country/region. Bir haftaya gelir gibi duruyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı