AliExpress kargosu ne zaman Türkiye'ye gelir?

Hala ülke topraklarına inmemiş. Acaba transfer mi oluyor?
Ben ayın 1 inde klavye tuşu sipariş etmiştim, sitede genelde her şey uygun oluyor başka yerde fiyat açısından baya pahalı olduğu için sipariş verdim, şuan "Yola çıkış ülkesinden/bölgesinden yola çıktı" en son güncelleme bu. İnşallah sizin yaşadığınız problemi yaşamam bende

Ben ayın 1'inde klavye tuşu sipariş etmiştim, sitede genelde her şey uygun oluyor başka yerde fiyat açısından bayağı pahalı olduğu için sipariş verdim, şu an "Yola çıkış ülkesinden/bölgesinden yola çıktı" en son güncelleme bu. İnşallah sizin yaşadığınız problemi yaşamam bende

Bende de aynı aşamada şu an. Belki aynı yerde bile olabilir. Ne zaman bu aşamaya girdi?

Gümrükte beklemesi ayrı sıkıntı daha çok süre var gibi :(.

Son düzenleme:
Bende de aynı aşamada şu an. Belki aynı yerde bile olabilir. Ne zaman bu aşamaya girdi?

Benim daha 5 gün oldu. Ya bazı kargolar sıkıntı oluyor onu anlayamadım bende şanssızlık işte

Bu satıcıdan veya siteden alma olayları var acaba siz direk satıcıdan mı aldınız o yüzden mi böyle oldu acaba

Benim daha 5 gün oldu. Ya bazı kargolar sıkıntı oluyor onu anlayamadım bende şanssızlık işte

Bu satıcıdan veya siteden alma olayları var acaba siz direk satıcıdan mı aldınız o yüzden mi böyle oldu acaba

Hocam güncelleme olmuş: Carrier Note: Arrived at linehual Office.

Normal bence uluslar arası kargo olunca.

Çok normal. En geç bir haftaya ulaşır diye düşünüyorum.
Yani bazı kargolar uzuyor o yüzden tahmini teslimat süresi en az ortalama 20 gün içinnde teslim edilir yazıyor, ama bazıları erken geliyor. Örnek Amazon siparişinden kargom 7 günde geldi ama tahmini teslimat 15 gün yazıyordu.
Bir ürün daha aldım. Şu an kalkış merkezinde 2 gündür.

Geri
Yukarı