Aliexpress para iadesi dolara göre mi yapılıyor?

Üslubuna biraz dikkat etmen gerekiyor bence. Liseli birinin yazdıklarını okuyor gibi hissediyorum...

Cevap vermeyi kesmek, karşıdakine yapılabilecek en medeni hakarettir.
Bilgin olmadığı halde sadece deneyimlerinden yola çıkarak, "YOK OLMAZ ÖYLE ŞEY","YOK O ÖYLE DEĞİLDİR", bu yargıların hiç doğru değil. Resim istedin, ona bile kulp buldun, ne diyeyim.

Soru soruyorum. Sinir krizi geçirmenize gerek yok. Cevap yazmayın yazılanı beğenmiyorsanız. Gözardı et, butonu var görmediyseniz haberiniz olsun. Niye kulp bulmak olsun. Sadece + ve - tarih sırasından dolayı bir soru sordum. Anlamak istediğiniz gibi anlayın.
Hakaret falan değildir. Gönül rahatlığıyla kesin.

Artı eksi farkı, senin hesap kartından, benim kredi kartından alışveriş yapmamla alakalı olabilir ki ne önemi var. Sonuç olarak ben o resimdeki işlemlerin, 1. sinin satın alma, 2.sinin iade olduğun söylüyorum. Sen gelmiş, artı eksiye takılıyorsun

. Bana güven hayatını yaşa diyorsun.
Gerilmeye gerek yok. Haklısınız. Özür dilerim.

Son düzenleme:
Ben de dün yanlışlıkla dolarla aldığım ürünü iptal ettim. İadesi yapılacağını söylediler 2-3 gün içerisinde. Ama kredi kartım TL olduğu için, ödemeyi dolarla yapıp üzerinden komisyon alıp, iadeyi de banka alış fiyatından yaparlar diye korkuyorum ama sizinkisi ölye olmamış. Vakıfbank benimkisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…