AliExpress parayı aldı ve sipariş kapatıldı

Thearlk146

Hectopat
Makaleler
1
Aga AliExpress'den 10 TL'ye RGB ışık alacaktım ilk sipariş kuponuyla fakat parayı aldı ve sipariş kapandı diyor ne yapmam lazım? Papara'yı aradım bunun için AliExpress'den yardım alın diyor ancak oradaki bot bir işe yaramıyor. Sizce ne yapmalıyım?

3 hafta içinde iade olacak. Artık kullandığınız kartı kullandırmaz size. O hesapdaki adres ve kart bilgilerini silin. Yeni sanal kart oluşturun, adreste ufak değişiklikler yapın (mahalle yerine mah. gibi), mümkünse farklı bir kişiye, farklı telefon numarası ile ve mobil uygulamasından verin. Başka türlü çok zor alırsınız. Artık web sitesinden kupon kullandırmıyor. Panik yapmayın. Benim şu ana kadar yatmayan param olmadı. 1 ay sonra iade olmaz ise bankanıza gidip dilekçe verin ve o paranın havuzundan parayı alabilirsiniz.
Not: Artık o hesap da kullanılamaz.

@Mahmut_ER34 o zaman hiçbir şey yapmadan bekliyorum eğer 1 ayı geçerse Papara'yı ararım ama ben onlara söylediğimde sipariş verilmiş durumda bundan sonrası AliExpress ilgileniyor demişti.
Sorun yok. Ben şu ana kadar hiç bankaya gitmedim. Yüzlerce alışverişten bahsediyorum burada. Sadece o sırada kartını kapatan arkadaşıma olmuştu. Para havuzda kalmış çünkü kapanan karta para yatmıyormuş.

3 hafta içinde iade olacak. Artık kullandığınız kartı kullandırmaz size. O hesapdaki adres ve kart bilgilerini silin. Yeni sanal kart oluşturun, adreste ufak değişiklikler yapın (mahalle yerine mAh. Gibi), mümkünse farklı bir kişiye, farklı telefon numarası ile ve mobil uygulamasından verin. Başka türlü çok zor alırsınız. Artık web sitesinden kupon kullandırmıyor. Panik yapmayın. Benim şu ana kadar yatmayan param olmadı. 1 ay sonra iade olmaz ise bankanıza gidip dilekçe verin ve o paranın havuzundan parayı alabilirsiniz.
Not: Artık o hesap da kullanılamaz.

Bende aynı sorunu yaşadım hesabı sildim tekrar açıp sipariş vermeye çalıştım yine aynı sorun karşıma çıktı farklı Gmail veya tel no mu yapmam lazım sipariş verebilmem için?

Geri
Yukarı