Aliexpress PTT Kargo takip numarası nasıl alınır?

Aynı sıkıtı bende de var lütfen bana da bi türkiye takip kodu alabilirmisiniz 2 gündür uğraşıyorum alamadım, yanwen takiip kodu bu UG449115755YP bunu nasıl ptt türkiya takip koduna çevirebilirim?

Aynı sıkıtı bende de var lütfen bana da bi türkiye takip kodu alabilirmisiniz 2 gündür uğraşıyorum alamadım, yanwen takiip kodu bu UG449115755YP bunu nasıl ptt türkiya takip koduna çevirebilirim?
WWETA0014587165YQ
Yanwen değil. Bu şirket getirecek. UPS, FEDEX gibi şirketlerin Çin versiyonu. Vergiyi satıcının kendi ödemesi durumda yanwen çıkışlı olanlarını bu şirket getiriyor. Eğer sistem değişmediyse vergi ödemeyeceksiniz. Bana en son iki yıl önce getirmişlerdi.
Aldığım bilgiye göre aras kargo teslim etmiş.

WweTA0014587165yq.
Yanwen değil. Bu şirket getirecek. UPS, FedEx gibi şirketlerin Çin versiyonu. Vergiyi satıcının kendi ödemesi durumda yanwen çıkışlı olanlarını bu şirket getiriyor. eğer sistem değişmediyse vergi ödemeyeceksiniz. Bana en son iki yıl önce getirmişlerdi.
Aldığım bilgiye göre Aras Kargo teslim etmiş.

Merhaba rica etsem LP00513184839645 bunada bakar mısınız? 4 Haziran'da Türkiye'ye inmiş gösteriyor başka yok gümrükte mi geçti mi?

AliExpress takip kodunu yazarsan yardımcı olabilirim. Kendin yapmak istersen ship24.com sitesine AliExpress takip kodunu yaz, oradan sonu TR ile biten takip kodunu PTT'ye yaz çıkacaktır.

Hocam benim de PTT takip numram yok. Yardımcı olabilir misin?
RU901752301nl.

Hocam AliExpress'teki takip kodunu buraya yazarsanız yardımcı olabilirim
RU901752301NL
Hocam iyigunler bana da yardımcı olabilir misiniz PTT takip no lazım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı