Aliexpress satıcı para aktarımı için kart numarası istiyor

Serhat Aydeniz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Aliexpress üzerinden E5450 işlemci aldım restore üzerinden. Ama bozuk çıktı her şeyi denedim.
En sonunda satıcıyla görüştüm. Satıcı anakart değiştir vs. biraz beni oyaladı dediklerini yaptım ama yine de çalışmadı. Anlaşmazlık açtım. Adam kabul etti. Mali yolla al paranı diye. Ama Aliexpress'in iadesine güvenmiyordum. Satıcı kart istedi tam isimle IBAN verdim ve anlaşmazlığı iptal ettim. Sonra 16 numaralı olan dedi. Para aktarımı için hangisi gereklidir? 16 numaralı ne alaka biraz aydınlatır mısınız?

asdasd.PNG

aa.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
'16 numara seviyor' :D Bankanin SWIFT kodu ve IBAN ile de yapilabilir sanirsam bu islem. Kart numarasi konusunda bilgim yok fakat saticilara da cok guvenmeyin derim.

Aliexpress'in iadesine neden güvenmiyorsun anlamadım? Defalarca disbute açtım paramı iade ettiler her defasın da. Zaten kabul etti demişsin, kabul o sayfa da onay verdi ise kabul ettiğini anlarım. Anlaşma sağlandıysa iş bitmiştir, Aliexpress paranı kesinlikle iade edecektir. Böyle saçma sapan şeylere kanmayın, mesajlar da delildir, sıkıntı yaratıyor ise Aliexpress'e gönderebilirsin.

Aliexpress'in iadesine neden güvenmiyorsun anlamadım? Defalarca disbute açtım paramı iade ettiler her defasın da. Zaten kabul etti demişsin, kabul o sayfa da onay verdi ise kabul ettiğini anlarım. Anlaşma sağlandıysa iş bitmiştir, Aliexpress paranı kesinlikle iade edecektir. Böyle saçma sapan şeylere kanmayın, mesajlar da delildir, sıkıntı yaratıyor ise Aliexpress'e gönderebilirsin.
Bilmiyorum ya sahibinden iade işlemim olmuştu onda bile bayağı beklemiştim güvenmedim herhalde şikayet var.com dan araştırmıştım.Az önce tekrar anlaşmazlık açtım bakalım ne olacak.
Merhaba anlaşma tekrar sağlandı 10 gün içinde ptt ye götürmeliyim ama şu sarı paketi kaybettim.Adım adım anlatırmısınız lütfen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı