Aliexpress siparişinde corona gelir mi?

Aliexpress'ten sipariş vereceğim ama corona gelme ihtimali nedir (Intel Xeon 3470 CPU, 8 GB RAM)?
Çinden gelme ihtimali imkansız. Fakat size getiren kişide var ise orası ayrı. O yüzden elinize geldikten sonra paketi dezenfekte edip benim tavsiyem , 1 gün dışarıda bekletmeye çalışın. Ya da eviniz hiç girilmeyen bir yerinde.

Fiziksel temasın olduğu her şeyde gelme ihtimali var. Satıcıda olabilir; kargoda çalışanlarda olabilir, kuryede olabilir. En azından bir süre gündelik hayattan uzaklaşsak mı? Çok özel bir ürün olmasa bile özel tüketime giriyor. :) Minimum işlem, minimum risk. :)

Fiziksel temasın olduğu her şeyde gelme ihtimali var. Satıcıda olabilir; kargoda çalışanlarda olabilir, kuryede olabilir. En azından bir süre gündelik hayattan uzaklaşsak mı? Çok özel bir ürün olmasa bile özel tüketime giriyor. :) Minimum işlem, minimum risk. :)
Zaten bir süre vazgeçtim teşekkür ederim yardımlarınız için bir süre Ban yedim cevap veremedim kusura bakmayın hepinizden geç cevap için özür diliyorum iyi geceler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı