Aliexpress siparişinde corona gelir mi?

Aliexpress'ten sipariş vereceğim ama corona gelme ihtimali nedir (Intel Xeon 3470 CPU, 8 GB RAM)?
Çinden gelme ihtimali imkansız. Fakat size getiren kişide var ise orası ayrı. O yüzden elinize geldikten sonra paketi dezenfekte edip benim tavsiyem , 1 gün dışarıda bekletmeye çalışın. Ya da eviniz hiç girilmeyen bir yerinde.

Fiziksel temasın olduğu her şeyde gelme ihtimali var. Satıcıda olabilir; kargoda çalışanlarda olabilir, kuryede olabilir. En azından bir süre gündelik hayattan uzaklaşsak mı? Çok özel bir ürün olmasa bile özel tüketime giriyor. :) Minimum işlem, minimum risk. :)

Fiziksel temasın olduğu her şeyde gelme ihtimali var. Satıcıda olabilir; kargoda çalışanlarda olabilir, kuryede olabilir. En azından bir süre gündelik hayattan uzaklaşsak mı? Çok özel bir ürün olmasa bile özel tüketime giriyor. :) Minimum işlem, minimum risk. :)
Zaten bir süre vazgeçtim teşekkür ederim yardımlarınız için bir süre Ban yedim cevap veremedim kusura bakmayın hepinizden geç cevap için özür diliyorum iyi geceler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı