Aliexpress teslimat nasıl oluyor?

Who The Maestro?

Hectopat
Yer
Anywhere
Daha fazla  
Meslek
ÖğrenciLik İşleri
Ben aliexpressten bir ürün alacağım ama eve nasıl geliyor kapıya mı bırakıyorlar bilmiyorum. bizim siteye girerken örneğin birisi sizin evinize gelecekse güvenlikten arayıp kabul ediyor musunuz diyorlar, kabul etmeyince almıyorlar. sorum şu ki ben kabul ettikten sonra bizim dairenin kapısının önüne mi bırakırlar eve gelip elden mi verirler yoksa bizim evin posta bölümü var girişte oraya mı bırakırlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteye gelir PTT Kargo yetkilisi, güvenliğe söyler o da seni arar. Onaylarsan eve gelir kapıyı çalar ve sana teslim edip imzanı alıp gider. Yani sen onaylamışken niye kapıya bırakıp kaçıp gitsin:) Sana ulaşamazsa zaten kimseye vermez şubeye geri götürür. Sen de gidip şubeden teslim alırsın.
Hangi şubede olduğunu ve hala şubede olup olmadığını nerden öğrenebilirim

Hangi şubede olduğunu ve hala şubede olup olmadığını nerden öğrenebilirim
İnternetten kargo takip kısmına girip gönderi kodun ile sorgulatabilirsin. Bütün hareket dökümünü görebilirsin oradan kargonla ilgili.

Konu başlığını gördüğüm gibi aklıma bu geldi😁
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes eline bırakır demiş :).

Eğer o takipli kargoysa. Takipsiz kargo ise eline başka bir şey bırakıyorlar :) .d :D.

Takipsiz kargo alırsan, unutman lazım. Yoksa çok sıkılırsın ve aldığına lanet edersin. Ve bir gün AliExpress'ten kontrol ettiğinde yerel kuryeye teslim edildi yazısını görünce PTT'ye koşarsın. Ve o oradadır :'(.

Takipsiz ise siparişi ver ve otur bekle. Benim en memnun olduğum kargo YANWEN. China Post'tan iğreniyorum. 1 aydır gelmedi. Ne takiplisi ne takipsizi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı