Aliexpress ürün önerisi

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
10 USD kupon aldım, 1 hafta süresi olduğu için bir parça alayım dedim.
Halihazırda termal macun, kulaklığım için kaliteli bir ped aldım. Ekipman konusunda da şu anda herhangi bir eksiğim yok.

'GeForce GTX' RGB bir panel buldum, fiyatı 93 TL. Direkt ekran kartının yan kısmına takılıyor, alasım gelmedi değil.

150 TL'ye kadar olan bir ürün önerisi fena olmaz aslında, bilgisayar ile alakalı bir ürün olursa daha iyi olur.

Halihazırda termal macun, kulaklığım için kaliteli bir ped aldım. Ekipman konusunda da şu anda herhangi bir eksiğim yok.

'GeForce GTX' RGB bir panel buldum, fiyatı 93 TL. Direkt ekran kartının yan kısmına takılıyor, alasım gelmedi değil.

150 TL'ye kadar olan bir ürün önerisi fena olmaz aslında, bilgisayar ile alakalı bir ürün olursa daha iyi olur.
Hayranı olduğun bir oyunun figürlerini alabilirsin. Ben Witcher 3 figürü almıştım. Kış eldiveni almıştım 0.20 cente 16 tl vergi felan çıkmıştı. Baya sıcak tutuyor.

Kasa fanı bakabilirsiniz hocam.
Xigmatek Galaxy II Elite fan setim var hocam, haricen fan ihtiyacım bulunmuyor.

Ekran kartım tek fanlı olduğu için 92mm'lik sessiz bir fan alayım demiştim ancak her karta her fan olmuyor diyorlar, emin olamadım.
Hayranı olduğun bir oyunun figürlerini alabilirsin. Ben Witcher 3 figürü almıştım. Kış eldiveni almıştım 0.20 Cente 16 TL vergi felan çıkmıştı. Baya sıcak tutuyor.
Aklımda hocam, ancak yolda kırılma riski çok yüksek.

Sana şöyle bir taktik de vereyim. Alacağın ürün diyelim ki 9.98'de kaldı ya. Extra Shipping feeler var. Sepete onlardan eklersen ödeme aşamasın da Webmoneyi seçip Aliexpress'e tekrar gelip Pay now diyip sadece alacağın şeyin parasını ödersin. 1 cent felan.
Xigmatek Galaxy II Elite fan setim var hocam, haricen fan ihtiyacım bulunmuyor.

Ekran kartım tek fanlı olduğu için 92mm'lik sessiz bir fan alayım demiştim ancak her karta her fan olmuyor diyorlar, emin olamadım.

Aklımda hocam, ancak yolda kırılma riski çok yüksek.
Açarken video çekersin. Paranı alırsın en basitinden.

Geri
Yukarı